Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nocna promocja Play – tanieje Honor 20

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Honor 20 abonament

Honor 20 abonament

Za nieco ponad 10 godzin rozpocznie się kolejna nocna wyprzedaż w Play. Tym razem w lepszej cenie kupimy tegorocznego flagowca marki Honor – Honora 20!

Honor 20 w promocyjnej cenie

Standardowa cena Honora 20 w Play bez umowy (sam telefon) wynosi 1799 zł. To naprawdę niewiele jak na tegorocznego flagowca – ceny najnowszych topowych urządzeń wielu producentów zaczynają się od 3 lub 4 tysięcy zł… Tej nocy cena będzie jeszcze lepsza!

Honor 20 jest bardzo dobrze wyposażony. Na jego pokładzie znajdziemy m.in. procesor Kirin 980 2,60 GHz, 6 GB RAM, ekran 6,26″ czy poczwórny aparat fotograficzny. Całość zapakowana jest w niezwykle stylową obudowę.

Jeszcze nie wiemy o ile dokładnie zostanie przeceniony Honor 20. Gdy tylko się dowiemy, zaktualizujemy ten wpis.

Aktualizacja – cena Honora 20 spada do 1499 zł! Rabat wynosi aż 300 zł, w dodatku telefon można kupić na raty!

Honor 20 dostępny jest w kolorze niebieskim i czarnym. Nocna promocja jak zwykle potrwa od 21:00 do 9:00, a więc maksymalnie przez 12 godzin. Maksymalnie, gdyż liczba egzemplarzy jest ograniczona. Lepiej nie czekać do rana!

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: