Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Play NEXT pod lupą – prześwietlamy ofertę

Obowiązuje do: odwołania
aplikacja Play NEXT

Play NEXT to koronny przykład rozwijania ofert sieci komórkowych. Jest to jedna z najnowszych propozycji sieci Play i pod wieloma względami przełomowa usługa na rynku ofert komórkowych. Dlaczego – o tym w poniższym tekście.

Play NEXT 50 GB

Sieć Play, jako jedna z pierwszych wyszła naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnym klientów, wprowadzając w życie usługę Play NEXT opierającej się wyłącznie na aplikacji mobilnej.


Sprawdź ofertę Play NEXT


Play NEXT składa się z nielimitowanego zakresu połączeń do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne, nieograniczonych SMS-ów i MMS-ów oraz 50 GB pakietu internetowego. Dodatkowo pakiet zawiera 100 darmowych minut połączeń, 50 wiadomości SMS/MMS oraz 500 MB w roamingu na terenie Unii Europejskiej. To wszystko w cenie 45 złotych i umowie na czas nieokreślony.

Rozmowy, SMS-y i Internet w Play NEXT

Oto dokładny cennik obowiązujący w Play NEXT:

 • minuty na komórki: nielimitowane
 • minuty na stacjonarne: nielimitowane
 • SMS-y: nielimitowane
 • MMS-y: nielimitowane
 • Internet: 50 GB (w tym 500 MB w roamingu UE)
 • cena: 45 zł
 • długość umowy: bezterminowa

aplikacja Play NEXT

A jak właściwie działa Play NEXT?

Usługa Play NEXT działa na zasadzie subskrypcji wymagającej jedynie ściągnięcia aplikacji, rejestracji konta lub logowania za pośrednictwem Facebooka, podłączenia karty płatniczej oraz zamówienia karty SIM. Możesz ją odebrać w salonie operatora lub otrzymać ją w bezpłatnej dostawie. Klient nie musi kontaktować z operatorem, ani też podpisywać umowy. Subskrypcja jest bezterminowa – można z niej zrezygnować w każdej chwili bez żadnych kar. Co więcej, nie trzeba nawet pamiętać o dokonywaniu opłat, gdyż będą one przelewane automatycznie z jego konta.

Miesięczne opłaty wynoszą 45 zł, ale przez pierwsze 3 miesiące obowiązuje promocja -50%, dzięki której będą przelewane kwoty w wysokości jedynie 22,50 zł. Jeszcze więcej można zyskać przenosząc numer – wtedy opłaty będą niższe o połowę przez aż 6 miesięcy!

Play NEXT – dla kogo?

Play NEXT to jedna z przełomowych ofert dostępnych na rynku sieci komórkowych. Jest nowoczesna, gdyż dostępna z poziomu aplikacji i korzystna, gdyż zawiera bogaty zestaw usług w niewygórowanej cenie, ale czy jest dla każdego? Klienci przyzwyczajeni do tradycyjnej formy umowy mogą mieć problemy z zakupem i aktywacją usługi, gdyż wymaga ona pewnej wiedzy na temat aplikacji mobilnych.

Ten nowoczesny charakter usługi może przyciągać nowoczesnych klientów, ale też odstraszać tradycyjnych konsumentów. Można zatem zaryzykować, że jest ona kierowana głównie do młodych ludzi. Co ciekawe, nie jest to pierwsza tego typu usługa dostępna w Polsce – pierwszą była sieć Folx.

Zalety:

 • zakres usług (nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci)
 • 50 GB pakietu internetowego
 • automatyczne przelewy na konto operatora
 • promocja -50% przez pierwsze miesiące
 • wszystkie potrzebne informacje i dane w jednej aplikacji
 • brak długoterminowej umowy

Wady:

 • oferta skierowana głównie do młodych ludzi
 • standardowy abonament Play ma lepsze warunki roamingu UE

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie Play.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
 • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów