Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

200 GB na start w Play na kartę

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
200 GB na start w Play na kartę

Przejdź do Play na kartę i odbierz aż 200 gigabajtów na start! A to nie koniec atrakcji, jakie zostały przygotowane przez fioletowego operatora.

Play na kartę – 200 GB na start

W Play na kartę nie znajdziesz naturalnie oferty z telefonem. Jeżeli szukasz takiej z telefonem za 1 zł, to wybierz np. poniższy abonament:

Wracając do meritum – aby otrzymać 200 GB w Play na kartę, wystarczy:

  1. Kup starter i zarejestruj numer Starter znajdziesz w kiosku, sklepie spożywczym, na stacji benzynowej lub w salonie Play. Numer zarejestrujesz na miejscu.
  2. Doładuj konto za minimium 10 zł w aplikacji Play24
  3. 200 GB dla Ciebie! Wyraź zgodę na marketing bezpośredni w aplikacji Play 24. Odbierz GB w Play24 w zakładce Dla Ciebie > Pakiety i korzystaj przez 30 dni.

A może 200 gigabajtów na start to dla Ciebie wciąż zbyt mało? Spokojnie! Play oferuje jeszcze więcej!

  1. Kup cykliczny pakiet z 2x więcej GB Wejdź w Play24 do sekcji Dla Ciebie>Pakiety. Kup jeden z cyklicznych pakietów za minimum 35 zł Jeśli jesteś w Play na Kartę: SOLO XL – rozmowy i SMS-y bez limitu oraz 40 GB za 35 zł; SOLO XXL – rozmowy i SMS-y bez limitu oraz 50 GB za 40 zł; 1000 minut na Ukrainę z rozmowami i SMS-ami w Polsce bez limitu oraz 30 GB za 35 zł; 1000 minut na Ukrainę z rozmowami i SMS-ami w Polsce bez limitu oraz 40 GB za 40 zł; Jeśli korzystasz z Internetu na Kartę w Play: Miesiąc bez limitu GB – 200 GB z pełną prędkością za 50 zł
  2. Odbierz 1200 GB przez rok Pobierz lub sprawdź czy masz najnowszą wersję aplikacji Play 24 Wejdź do sekcji Dla Ciebie>Pakiety Kliknij w promocyjny baner i odbierz pierwsze 100 GB
  3. Gotowe! Dostaniesz 100 GB, jak tylko włączysz promocję. Potem jeszcze 11 razy po 100 GB co miesiąc, gdy odnowi się Twój cykliczny pakiet. Za każdym razem masz 30 dni, żeby wykorzystać promocyjne GB.

Promocja z 200 GB na start i 1200 GB przez rok trwa do 3 stycznia 2023 roku i obejmuje wybrane startery aktywowane po 5 października 2022.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.3/5 - (7 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: