Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

iPhone X 64 i 256 GB – przedsprzedaż w Play

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
iPhone X Play

Najnowszy iPhone X trafił – oprócz Orange i T-Mobile – również do sieci Play. Podobnie jak jej konkurenci, jubileuszowy iPhone oferowany jest w przedsprzedaży.

Porównaj oferty GSM
PORÓWNAJ OFERTY

iPhone X w Play

Najniższa możliwa cena nabycia iPhone’a X 64 GB oraz pojemniejszego iPhone’a X 256 GB w Play wynosi odpowiednio 1079 i 1759 zł. W tym przypadku abonament wynosi 250 zł, ale można go zmniejszyć do np. 100 zł miesięcznie:

iPhone X Play

Wiąże się to jednak z podwyższeniem opłaty startowej za najnowsze produkty Apple’a do 3829 i 4499 zł. Abonament Stan Nielimitowany Solo zapewnia (bez względu na jego wysokość) następujące warunki umowy:

  • nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci
  • darmowy roaming w roamingu UE
  • nielimitowany Internet (zwalnia po 10 GB)
  • Tidal za darmo przez 24 miesiące
  • Play NOW
  • ShowMax za darmo przez 12 miesięcy

Nowego iPhone’a X dostaniemy również w pakietach mix i dla firm fioletowego operatora. W oficjalnym Cenniku iPhone’a X w Play znajdziemy również jego obowiązujące ceny w sieci Red Bull Mobile, choć oficjalnie nie jest w niej jeszcze dostępny.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: