Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Przedsprzedaż Huawei Mate 10 Pro w Play

Obowiązuje do: wyczerpania zapasów

Do Play trafiło nowe cacuszko - flagowy Huawei Mate 10 w wersji Pro. W zależności od wybranego planu taryfowego, smartfona dostaniemy nawet za 1 zł w opłacie startowej. Operator oferuje również uboższą wersję Mate 10 Lite.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Porównaj oferty na abonament

Mate 10 Pro i Lite w Play od 1 zł

Huawei Mate 10 Pro kosztuje symboliczną złotówkę w abonamencie Play za 230 zł. Możemy naturalnie zmniejszyć zobowiązanie miesięczne do np. 100 zł:

Play Huawei Mate 10 Pro

W takiej konfiguracji jednorazowa opłata startowa za flagowca Huawei będzie wynosić 2329 zł. Znacznie taniej wypada wersja Mate 10 Lite, którą dostaniemy za 1 zł w pakiecie Stan Nielimitowany Solo za 70 zł miesięcznie.

Do smatfona Huawei Mate 10 Pro dołączana jest kamera o wartości 599 zł w prezencie. Ilość zestawów jest ograniczona. Wysyłka do klientów będzie odbywać się po 6 listopada.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów