Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

100 zł w Play za zarejestrowanie numeru!

100 zł za zarejestrowanie numeru w Play i Red Bull Mobile
Obowiązuje do: odwołania

100 zł za zarejestrowanie numeru w Play i Red Bull Mobile

Właściciele ofert na kartę prawdopodobnie będą zmuszeni za jakiś czas do obowiązkowej rejestracji swojej karty SIM. Wszystko to w związku z przygotowywaną nowelizacją ustawy antyterrorystycznej. Play jako pierwszy zachęca swoich klientów do rejestracji proponując za tę czynność 100 zł ekstra!

Do 500 zł ekstra w Play i Red Bull Mobile!

Bonus został ogłoszony na dzisiejszej konferencji prasowej, na której była nasza redakcja. Fioletowy operator być może obawia się, że przy zamieszaniu związanym z rejestracją numerów niektórzy klienci zdecydują się na porzucenie swojej dotychczasowej karty SIM. A to wiąże się z ryzykiem przejścia do konkurencji. Play przezornie oferuje bonusowe 100 zł dla osób rejestrujących swój numer. Przykładowa oferta Play będąca jednym z najlepszych pakietów na kartę:

To nie wszystko – dla stałych klientów operator oferuje nawet do 500 zł! Niestety, dodatkowe środki ważne są tylko przez 30 dni. Promocja dotyczy także abonentów Red Bull Mobile na kartę.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów