Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

GIGA wakacje w sieci OTVARTA

avatar
2
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
OTVARTA więcej GB

Więcej gigabajtów w abonamentach sieci OTVARTA. Przenieś numer do tego operatora i ciesz się większym pakietem internetowym!

Aktualizacja 03.09.2019: wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, operator postanowił przedłużyć wakacyjną promocję GB do końca roku.

Więcej GB w OTVARTA

Z promocji można skorzystać do końca wakacji grudnia. Obejmuje ona 3 pakiety z bezterminową umową: za 13,99, 17,99 i 28,99 zł.

Przykładowa oferta:

OTVARTA więcej GB

Standardowo otrzymamy w tych cenach 6, 11 i 21 gigabajtów, ale do 31 sierpnia grudnia można skorzystać z ekstra bonusu – odpowiednio aż 11, 21 i 31 GB!

Co ważne, dodatkowy transfer nie maleje po wakacjach, ale żeby go dostać, trzeba do końca wakacji 2019 roku przenieść numer do sieci OTVARTA. Wniosek o przeniesienie numeru można złożyć już na 120 dni (4 miesiące) przed końcem dotychczasowej umowy u obecnego operatora.

Źródło: OTVARTA.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

mam, korzystam do oporu i polecam :)

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: