Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Darmowy pakiet 5 GB na Ukrainę i niższe ceny połączeń w Orange

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Orange 5 GB Ukraina roaming

Orange przedłuża kolejny raz ofertę dla Ukraińców – tym razem przynajmniej do końca kwietnia maja. Chodzi o obniżkę połączeń z Polski do Ukrainy o 80%. Dodatkowo wprowadza nowe zniżki i pakiet internetowy w roamingu.

Orange na Ukrainę

Komunikat Orange w sprawie podtrzymania dotychczasowej obniżki połączeń z Polski do Ukrainy, która miała trwać do końca marca:

Nadal można korzystać z niższych o ponad 80 proc. cen połączeń do Ukrainy. Ułatwi to kontakt osobom, które są już w Polsce, z bliskimi przebywającymi w Ukrainie. Obniżka do 29 groszy za minutę dotyczy wszystkich połączeń wykonywanych z telefonów komórkowych Orange i nju na ukraińskie numery stacjonarne i komórkowe. Chodzi zarówno o oferty na kartę, jak i abonament, dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Jednocześnie Orange wprowadza nowe oferty i udogodnienia dla Ukraińców w Polsce:

Dla osób, które przebywają na terenie Ukrainy, Orange przygotował pakiet 5 GB na internet w roamingu. Dotyczy to ofert na abonament w Orange, także biznesowych. Zdarzają się sytuacje, w których osoba będąca już długo w Polsce musi wrócić do Ukrainy np. po rodzinę albo działa jako wolontariusz. Wtedy na terenie Ukrainy w swoim abonamencie może wykorzystać pakiet dodatkowych, darmowych GB.

 

Dla użytkowników usług na kartę operator obniżył opłaty za transmisję danych w roamingu na terenie Ukrainy do 0,01402 zł za 1MB, czyli 14,36 zł za 1 GB. Jednocześnie, w przypadku klientów, którzy korzystają z pakietów internetowych, limit GB w Strefie 1, czyli tak jak w Austrii, Czechach czy Francji będzie dostępny również na terenie Ukrainy.

Źródło: blog Orange Polska.

Zobacz również: Tanie połączenia do Ukrainy – przeceny operatorów

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów