Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Zrób sobie prezent na Święta – Orange Światłowód za 0 zł

Internet Orange promocja
Obowiązuje do: odwołania

Zrób sobie prezent na Święta i zamów światłowód w Orange. Przez pierwszy miesiąc nie będziesz płacił za niego ani złotówki!

Orange Światłowód na Święta

Orange oferuje nie tylko sam Orange Światłowód (3 prędkości: do 300, do 600 Mb/s i do 1 Tb/s), ale też 3 pakiety Orange Love, w których nie będziesz płacił za pierwszy miesiąc.

Przykładowy Orange Światłowód:

Przejdź do promocji ->

Oprócz darmowego pierwszego miesiąca w powyższych ofertach, Orange oferuje je w umowie bezterminowej! To oferta bez zobowiązań i od Ciebie będzie zależeć, jak długo będzie trwać umowa.

Dlaczego warto wypróbować Internet Orange?

  • Nie lubisz długoterminowych umów? To ty decydujesz, jak długo będzie trwać. Możesz ją zerwać z miesięcznym okresem wypowiedzenia bez dodatkowych kosztów.
  • W czasie, kiedy wielu z nas pracuje i uczy się w domu, stabilny internet jest bardzo ważny. Światłowód zapewni szybki dostęp do sieci wszystkim domownikom.
  • I internet i telewizja? Mamy taki duet. A może do abonamentu komórkowego chcesz dodać światłowód dla domu i pakiet TV? Łącz usługi, jak Ci wygodnie.


Świąteczne promocje operatorów ->

Oferta ważna jest do odwołania, ale całkiem możliwe, że będzie już niedostępna po Świętach. Jeżeli chcesz bezterminowy Internet światłowodowy Orange i do tego nie płacić za pierwszy miesiąc, zamów go już teraz! Promocja dostępna jest tylko online.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu stacjonarnego

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów