Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

BlackBerry KEYone tylko w Orange za 199 zł

Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
BlackBerry KEYone

BlackBerry to kultowa marka smartfonów, która jednak pod względem wyników sprzedaży nie może zaliczyć ostatnich lat do udanych. Pomimo kiepskich finansów, producent wciąż oferuje ciekawe urządzenia, jak model KEYone. Dostępny jest on tylko w Orange.

BlackBerry za 199 zł w Orange

Model BlackBerry KEYone to połączenie nowoczesności z tradycyjnymi rozwiązaniami, bo jak inaczej można nazwać zastosowanie fizycznej klawiatury pod 4,5-calowym ekranem? Telefon otrzymamy za 199 zł w poniższym abonamencie:

BlackBerry KEYone

Do abonamentu należy doliczyć osobno naliczaną ratę za sprzęt, co łącznie daje nam 149,99 zł miesięcznie przez 2 lata.

BlackBerry KEYone przyciąga nie tylko swym atrakcyjnym wyglądem, ale również parametrami. Pod obudową znajdziemy m.in. ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 625 2,00 GHz, 3 GB RAM, aparat 12 Mpix z podwójną diodą LED, i niezłą baterię Li-Ion o pojemności 3505 mAh. Dla wielu szokiem może być porzucenie autorskiego systemu operacyjnego na rzecz… Androida. Tak – na pokładzie BlackBerry KEYone znajduje się Android 7.1 Nougat. Telefon nie tylko dla fanów BlackBerry.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów