Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowe oferty od Mobile Vikings

Nowe oferty od Mobile Vikings
Obowiązuje do: odwołania

Vikings Mobile oferta

W dniu 28.10.2015 Mobile Vikings wprowadza nowe pakiety do swojej oferty. Operator tym samym dokonuje kontrofensywy na polskim rynku prepaidów, który zdaje się kurczyć dla największych sieci komórkowych. Jest to kolejna zmiana na dobre w Mobile Vikings w ciągu ostatnich dni.

Lepsza jakość, podobna cena

Dotychczas ten wirtualny operator oferował 3 taryfy w cenie 10, 19 i 29 zł. Zostały one zmodyfikowane i obok nich Mobile Vikings wprowadził dwie całkiem nowe i ciekawe oferty VIKING 24 i VIKING 29 kosztujące jak można się domyśleć odpowiednio: 24 i 29 zł. Zapewniają one nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich (dotychczas Mobile Vikings oferował rozmowy no limit jedynie wewnątrz sieci i do Play). Mamy do dyspozycji również pakiety internetowe o wielkości odpowiednio 2 i 4 GB. W droższym wariancie dostaniemy również nielimitowane połączenia na numery stacjonarne. Czy oferty te pomogą Mobile Vikings zdobyć szturmem polski rynek prepaid? Konkurencja jest wszak bardzo wyrównana i zapewne nie będzie trzeba długo czekać na odpowiedź rywali.

Szczegóły nowych taryf Mobile Vikings:

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów