Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

nju światłowód 200 Mb/s za 39,99 zł!

avatar
1
Obowiązuje do: odwołania
nju Internet światłowodowy

nju mobile wprowadza ofertę Internetu światłowodowego! Obecnie jest na etapie jego testowania, ale pierwsze zamówienia są już możliwe dla klientów sieci.

Testy nju światłowód

Do dyspozycji oddano 1 pakiet Internetu światłowodowego nju mobile w umowie bezterminowej i na 24 miesiące. Ta druga jest tańsza o 20 zł! Tak prezentuje się nju światłowód:

  • nju światłowód do 200 Mb/s w umowie bezterminowej – 59,99 zł
  • nju światłowód do 200 Mb/s w umowie na 24 miesiące – 39,99 zł

Prędkość pobierania danych wynosi do 200 Mb/s, pobierania zaś (uploud) – do 30 Mb/s. W zestawie startowym otrzymasz bezpłatny FunBox 3.0 z Wi-Fi. Sieć nju mobile pobiera jednorazową opłatę aktywacyjną w wysokości 50 zł w umowie na 24 miesiące lub 499 zł w przypadku umowy bezterminowej, a więc na czas nieokreślony. Tak wysoka dopłata będzie uiszczona wtedy, gdy zdecydujesz się skończyć umowę przed terminem 24 miesięcy.

nju światłowód jest obecnie dostępny (jeszcze) tylko dla klientów nju mobile. Te osoby, które zdecydują się na skorzystanie z oferty, otrzymają w promocji operatora ekstra paczkę danych 200 GB na swoje konto na kartę lub abonament nju mobile.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu stacjonarnego
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.1/5 - (10 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Słabiutko. W T- Mobile na światłowodzie dowolnego operatora do którego ta sieć może mieć dostęp jeśli masz abonament u nich to opcja 300/50 mbps w umowie na 2 lata masz pierwszy rok gratis a w drugim płacisz tylko 40 PLN miesięcznie !!!! Wariant 2: nie masz abonamentu u nich i też na dowolnej sieci umowa na 2 lata to pierwsze 6 miesiecy gratis pozostałe 18 po 60 PLN. Wariant 3: Mieszkam w domu jednorodzinnym to w wersji pierwszej place 60 zamiar 40pln od 12 miesiąca, a jak nie mam u nich abo to w domku po 6 darmowych miesiącach place 80 PLN. Montaż, aktywacja.modem za 0 pln

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: