Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

nju światłowód 200 Mb/s za 39,99 zł!

1
nju Internet światłowodowy
Obowiązuje do: odwołania

nju mobile wprowadza ofertę Internetu światłowodowego! Obecnie jest na etapie jego testowania, ale pierwsze zamówienia są już możliwe dla klientów sieci.

Testy nju światłowód

Do dyspozycji oddano 1 pakiet Internetu światłowodowego nju mobile w umowie bezterminowej i na 24 miesiące. Ta druga jest tańsza o 20 zł! Tak prezentuje się nju światłowód:

  • nju światłowód do 200 Mb/s w umowie bezterminowej – 59,99 zł
  • nju światłowód do 200 Mb/s w umowie na 24 miesiące – 39,99 zł

Prędkość pobierania danych wynosi do 200 Mb/s, pobierania zaś (uploud) – do 30 Mb/s. W zestawie startowym otrzymasz bezpłatny FunBox 3.0 z Wi-Fi. Sieć nju mobile pobiera jednorazową opłatę aktywacyjną w wysokości 50 zł w umowie na 24 miesiące lub 499 zł w przypadku umowy bezterminowej, a więc na czas nieokreślony. Tak wysoka dopłata będzie uiszczona wtedy, gdy zdecydujesz się skończyć umowę przed terminem 24 miesięcy.

nju światłowód jest obecnie dostępny (jeszcze) tylko dla klientów nju mobile. Te osoby, które zdecydują się na skorzystanie z oferty, otrzymają w promocji operatora ekstra paczkę danych 200 GB na swoje konto na kartę lub abonament nju mobile.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu stacjonarnego

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
olo

Słabiutko. W T- Mobile na światłowodzie dowolnego operatora do którego ta sieć może mieć dostęp jeśli masz abonament u nich to opcja 300/50 mbps w umowie na 2 lata masz pierwszy rok gratis a w drugim płacisz tylko 40 PLN miesięcznie !!!! Wariant 2: nie masz abonamentu u nich i też na dowolnej sieci umowa na 2 lata to pierwsze 6 miesiecy gratis pozostałe 18 po 60 PLN. Wariant 3: Mieszkam w domu jednorodzinnym to w wersji pierwszej place 60 zamiar 40pln od 12 miesiąca, a jak nie mam u nich abo to w domku po 6 darmowych miesiącach place… Czytaj więcej »

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów