Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

nju z rachunkiem znosi roaming

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Nju roaming czerwec 2017

nju mobile bardzo chętnie reklamuje przed okresem wakacyjnym swoje nowe pakiety roamingu. Będą one obowiązywać od 15 czerwca, czyli tuż przed wakacjami. Użytkownicy ofert na bezterminowy abonament tego operatora będą wniebowzięci!

Darmowy roamingu w nju mobile

Planujesz wyjazd za granicę? Wakacje 2017 mogą być pierwszymi, kiedy nie będziesz musiał wykupywać dodatkowego pakietu roamingu. Mało tego – będąc w Strefie 1 roamingu UE opłaty będą identyczne, jak na terenie kraju. Wybierz zatem oferty z nielimitowanymi połączeniami abonamentu nju i nie przejmuj się dodatkowymi opłatami!

nju roaming czerwec 2017

Operator oferuje również darmowe paczki danych do wykorzystania w Strefie 1. W przypadku oferty za 29 zł jest to 1,46 GB, a za 39 zł – 1,96 GB. Więcej szczegółów na temat cen w nju mobile zamieściliśmy w artykule o cenach roamingu od 15 czerwca 2017.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.5/5 - (8 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: