Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

nju z rachunkiem znosi roaming

Obowiązuje do: odwołania

nju mobile bardzo chętnie reklamuje przed okresem wakacyjnym swoje nowe pakiety roamingu. Będą one obowiązywać od 15 czerwca, czyli tuż przed wakacjami. Użytkownicy ofert na bezterminowy abonament tego operatora będą wniebowzięci!

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Darmowy roamingu w nju mobile

Planujesz wyjazd za granicę? Wakacje 2017 mogą być pierwszymi, kiedy nie będziesz musiał wykupywać dodatkowego pakietu roamingu. Mało tego - będąc w Strefie 1 roamingu UE opłaty będą identyczne, jak na terenie kraju. Wybierz zatem oferty z nielimitowanymi połączeniami abonamentu nju i nie przejmuj się dodatkowymi opłatami!

nju roaming czerwec 2017

Operator oferuje również darmowe paczki danych do wykorzystania w Strefie 1. W przypadku oferty za 29 zł jest to 1,46 GB, a za 39 zł - 1,96 GB. Więcej szczegółów na temat cen w nju mobile zamieściliśmy w artykule o cenach roamingu od 15 czerwca 2017.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów