9 zł za dodatkowy numer w nju mobile

3
Obowiązuje do: odwołania

Drugi nr za 9 zł w nju

Dokupienie dodatkowego numeru do swojego abonamentu jest możliwe w nju mobile od dawna. Przypominamy o tej usłudze, gdyż stosunkowo niewiele osób wie o takiej możliwości.

Do 20 zł oszczędności miesięcznie

A można bardzo dużo zaoszczędzić! Zamiast płacić 2 rachunki po 29 zł za pakiet nju mobile z aktywną usługą „Wszystko komórkowe za 29 zł” za 2 osobne abonamenty, możemy za te same taryfy płacić jedynie 38 zł! Główny numer kosztuje tyle samo, za to cena dodatkowego wynosi tylko 9 zł.

nju z rachunkiem z usługą "Wszystko ...

mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
10 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
29,00
porównaj

W taryfie z 10 GB oszczędzamy aż 20 zł miesięcznie, lecz nie tylko w tym pakiecie cena dodatkowego numeru wynosi 9 zł. Usługa działa również w tańszej ofercie „Rozmowy i Internet”, w której oszczędzamy 10 zł na miesiąc:

nju z rachunkiem z usługą "Rozmowy ...

mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
0
INTERNET
1 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
19,00
porównaj

Przejdź do promocji

avatar
  • Rafał S.

    Rewelacyjna oferta, nie chcę faworyzować obcego kapitału ale rynek rządzi się podażą i każdy idzie gdzie taniej !
    Posiadając Nju z Rachunkiem (opcja 39zł na wszystko, dosłownie) i 9 PLN za dodatkowy numer mamy po 24zł za numer/m-c w ofercie bez limitu na stacjonarne, komórki, mms, sms, internet w zależności od stażu w NjuMobile (choć na start już masz 13GB, a w tandemie 20GB). Po dwóch latach mam 60GB internetu na 2 numerach (własny oraz małżonki).
    W skrócie – Nie ma lepszej oferty !
    Pozdrawiam.

Wybrane oferty: