Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Viking 39 No Limit pod lupą – prześwietlamy ofertę

avatar
Obowiązuje do: zakończona
Viking 39 No Limit

Dziś zajrzymy do kolejnego wirtualnego operatora w naszym kraju, a mianowicie do Mobile Vikings. Jest to stosunkowo młoda sieć GSM, która w Polsce swoje usługi zaczęła świadczyć w 2013 roku. Jednak dzięki konkurencyjnej ofercie, zdobyła już grono użytkowników. Przyjrzymy się ofercie w najbogatszej opcji. Zobaczymy, na co możemy liczyć za kwotę 39 zł.

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2018.

Mobile Vikings 25 GB na kartę

Mobile Vikings świadczy swoje usługi na bazie sieci Play. Wszędzie, gdzie mamy zasięg fioletowego operatora – powinien, bez większych problemów działać zasięg Vikingów. Oferta No Limit 39 jest pakietem na kartę.

Sprawdź ofertę Viking 39 No Limit
PORÓWNAJ OFERTY

Nie wiążemy się żadną długoterminową umową, w każdej chwili, jeśli coś nam nie będzie odpowiadać, możemy zrezygnować z usług. Co zatem mamy do dyspozycji w ramach pakietu w kwocie 39 zł?

Rozmowy, SMS-y i Internet w Viking 39 No Limit

Oto dokładny cennik obowiązujący w taryfie Viking 39 No Limit:

 • minuty na komórki: nielimitowane
 • minuty na stacjonarne: nielimitowane
 • SMS-y: nielimitowane
 • MMS-y: nielimitowane
 • Internet: 25 GB LTE
 • cena: 39 zł
 • długość umowy: bezterminowa (oferta na kartę)

Pakiet Viking 39 No Limit:

Viking 39 No Limit

Co istotne, włączony pakiet jest ważny dokładnie przez 31 dni. Jest to o tyle interesujące, że najczęściej w tego typu ofertach przyznany pakiet dostajemy na 30 dni. Miłe, że Vikingowie „zaokrąglają” ważność pakietu „do góry”, a nie „w dół” jak to robi większość operatorów. Dzięki temu możemy cieszyć się naszym bezlimitowym pakietem dłużej. Również okres ważności karty po doładowaniu jest jak najbardziej optymalny – wynosi 365 dni, czyli okrągły rok.

Operator umożliwia nam włączenie usługi autodoładowanie. Daje ona nam możliwość automatycznego doładowania naszego konta, w momencie gdy skończą się nam środki. Dzięki uruchomieniu tej usługi, dostajemy dodatkowo 1 GB transmisji danych. Gdyby Internetu w dalszym ciągu było mało – zawsze możemy dokupić kolejny pakiet internetowy. Mamy dostęp w zakresie od 500 MB do 5 GB dodatkowej transmisji danych, a koszt tych usług zawiera się w przedziale między 5 a 19 zł, w zależności od wybranego pakietu. Warto również dodać, że niewykorzystany transfer z paczki 25 GB przechodzi na kolejny miesiąc – musimy tylko pamiętać o doładowaniu konta na czas (podobnie, jak w ofercie Viking 25 No Limit).

W pakiecie No Limit 39 mamy również nielimitowaną transmisję danych przy korzystaniu z oficjalnych aplikacji Facebooka i Messengera. Jest to o tyle istotne, że w dzisiejszych czasach, praktycznie cały czas jesteśmy podłączeni do mediów społecznościowych, a w tym wypadku nie będziemy musieli się przejmować tą transmisją danych, nawet jeśli będziemy chcieli wrzucić jakiś filmik.

Operator umożliwia nam zarządzanie swoim kontem poprzez stronę internetową lub aplikację na smartfona. Również za pomocą strony www przeniesiemy nasz numer telefonu lub zakupimy starter. Dodatkowo możemy skontaktować się z Vikingami poprzez socialmedia, mailowo lub dedykowaną infolinię, czynną od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:30 do 20:30.

Mobile Vikings zachęca nas również do zapraszania znajomych do korzystania z ich sieci. Jeśli uda nam się kogoś zaprosić i ta osoba aktywuje kartę z doładowaniem za minimum 19 zł, to dostaniemy punkty, które możemy wymienić na darmowe doładowanie. Zaproszona osoba również może dostać punkty na darmowe doładowania pod warunkiem, że doładuje swoją kartę minimum 3 razy za minimum 19 zł.

Viking 39 No Limit – dla kogo?

Pakiet Viking No Limit 39 przeznaczony jest dla tych, którzy nie rozstają się ze smartfonem, dużo rozmawiają, SMS-ują, MMS-ują i wiecznie korzystają z Internetu. Czyli dla wymagających, lecz jednocześnie ceniących sobie wolność – możliwość rezygnacji z oferty w każdej chwili jest jedną z jej największych zalet.

Zalety:

 • zakres usług (nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci, 25 GB Internetu)
 • niewykorzystany transfer przechodzi na kolejny miesiąc
 • dodatkowy 1 GB za autodoładowanie
 • nielimitowane aplikacje internetowe (Facebook i Messenger)
 • promowanie poleconych i polecających ekstra doładowaniem

Wady:

 • brak darmowego roamingu

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie Mobile Vikings.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.9/5 - (7 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia politolog. Przez wiele lat związany z branżą telekomunikacyjną. Pasjonat nowych technologii, fotografii i rowerów.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: