Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

10000 darmowych kart SIM i doładowania w Mobile Vikings dla Ukrainców

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Mobile Vikings dla Ukrainy

Mobile Vikings Polska połączył siły z Mobile Vikings Belgia. Dzięki temu trafi jeszcze więcej środków dla potrzebujących z Ukrainy, w tym m.in. darmowe doładowania i startery wirtualnego operatora. A to nie wszystko.

Mobile Vikings dla Ukrainy

Już w marcu Mobile Vikings obniżył cenę połączeń do Ukrainy o 97%. Na tym wcale nie zaprzestał!

Od samego początku konfliktu zaangażowaliśmy się w pomoc potrzebującym zza wschodniej granicy. Zaczęliśmy od rozdawania i rejestrowania na wrocławskim Dworcu Głównym kart SIM z darmowym doładowaniem.

Nawiązaliśmy także współpracę z fundacjami i stowarzyszeniami zajmującymi się wspieraniem uchodźców, takich jak np. wrocławska Czasoprzestrzeń. Z ich pomocą rozdajemy ludziom przybywającym z Ukrainy kolejne darmowe numery.

 

Do naszej inicjatywy dołączył wyjątkowy sojusznik – Mobile Vikings Belgia zaoferowało swoje wsparcie:

  • Belgijska społeczność Vikingów zbiera doładowania dla uchodźców
  • Mobile Vikings Belgia podwaja kwotę, którą zbiorą
  • My podwajamy ją jeszcze raz

Dzięki wspólnemu działaniu 10 000 osób może otrzymać bezpłatnie polski numer telefonu oraz darmowe doładowania, by nie stracić połączenia ze światem i bliskimi.

 

W Mobile Vikings niewykorzystana część internetu przechodzi na kolejny miesiąc, a Vikingowie mogą wykorzystać te gigabajty tak, jak chcą. Na przykład przekazać je na pomoc charytatywną w ramach naszej akcji „Szalupy Ratunkowe”.

Działa to tak: Vikingowie oddają nam GB, których nie wykorzystali, a my każde 3 GB zmieniamy w 1 zł, które przekazujemy wybranej fundacji. Obecnie zbieramy 90 000 GB na rzecz Stowarzyszenia Pomocy ISKIERKA, które zajmuje się wsparciem i pomocą psychologiczną dla osób, których dotknęła trauma uchodźstwa.

Źródło: Mobile Vikings.

Zobacz również: Tanie połączenia do Ukrainy – przeceny operatorów

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: