Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Viking 19 Standard pod lupą – prześwietlamy ofertę

3
Obowiązuje do: zakończona

Mobile Vikings to wirtualny operator działający na naszym rynku od 2013 roku. W jego ofercie znajdziemy tylko pakiety na kartę, gdyż filozofia firmy opiera się na założeniu, iż długie zobowiązania nikomu nie są potrzebne. Wikingowie starają się zachęcić nowych abonentów do korzystania ze swoich usług, dzięki różnym promocjom i ciekawym ofertom, a sieć zdobywa coraz większą popularność. Dziś przyjrzymy się ofercie Viking Standard 19.

Mobile Vikings 3 GB na kartę

Pakiet Viking Standard 19 jest najtańszą propozycją w ofercie na kartę w Mobile Vikings. W przeciwieństwie do ofert bez limitu za 29 i 39 zł, rozmowy w tej taryfie nie są nielimitowane we wszystkich sieciach.

Sprawdź ofertę Viking 19 Standard

Nie oznacza to, że będziemy płacić za każdą minutę połączenia. Operator oferuje rozmowy bez limitu wewnątrz sieci i do numerów Play. Co jeszcze otrzymamy w cenie 19 zł na miesiąc?

Rozmowy, SMS-y i Internet w Viking 19 Standard

Oto dokładny cennik obowiązujący w taryfie Viking 19 Standard:

 • minuty na komórki: 19 gr (nielimitowane do Mobile Vikings i Play)
 • minuty na stacjonarne: 19 gr (nielimitowane do Mobile Vikings i Play)
 • SMS-y: nielimitowane
 • MMS-y: nielimitowane
 • Internet: 3 GB LTE
 • cena: 19 zł
 • długość umowy: bezterminowa (oferta na kartę)

Pakiet Viking 19 Standard:

Mobile Vikings 3 GB

Porównaj oferty na kartę

Nie wiążemy się z operatorem żadną długoterminową umową. Jeżeli coś nie będzie nam odpowiadało – po prostu rezygnujemy lub przenosimy numer do innej sieci. Naszym numerem możemy zarządzać z poziomu konta na stronie internetowej lub za pomocą dedykowanej aplikacji. Nasz pakiet jest przyznawany na pełne 31 jeden dni, a nie na 30, jak u większości konkurencji.

Operator proponuje nam uruchomienie ciekawej usługi – Autodoładowania. Daje ona możliwość automatycznego doładowania w momencie gdy skończą się nam środki na koncie. Za uruchomienie tej usługi dostajemy dodatkowe bonusy w postaci pakietu Internetu. W zależności od tego, ile mamy numerów przypisanych do konta, jest to odpowiednio 1 GB dla 1 numeru, 2 GB dla 2 numerów i 3 GB dla 3 i więcej numerów.

Standardowo mamy do dyspozycji 3 GB Internetu. Jeżeli taka ilość transmisji danych jest niewystarczająca, zawsze możemy zakupić dodatkowy pakiet. Do wyboru mamy szeroki zakres paczek dodatkowych – od 500 MB za 5 zł do 15 GB za 29 zł. Wszystkie włączane pakiety są przyznawane na pełne 31 dni. Korzystanie z Facebooka i Messengera nie ma wpływu na stan naszego transferu, gdyż te aplikacje internetowe są darmowe.

Za przeniesienie numeru telefonu do Mobile Vikings również dostajemy dodatkowy bonus – 10 GB ekstra na wykorzystanie na naszym numerze. Aktywacja oraz przedłużenie pakietu automatycznie wydłuża ważność naszego numeru o 365 dni. Co istotne, jeśli regularnie doładowujemy i utrzymujemy wybrany przez nas pakiet, w tym wypadku Viking 19 Standard, nasz pakiet internetowy możemy kumulować.

Mobile Vikings współpracuje również z różnego rodzaju partnerami handlowymi. Dzięki temu, możemy korzystać z rozmaitych zniżek i promocji zarówno u operatora, jak i różnych firm z których oferty możemy skorzystać. Na szczęście wybór jest całkiem spory i możliwe, że znajdziemy również coś interesującego dla nas.

Viking 19 Standard – dla kogo?

Opisywany pakiet Mobile Vikings jest jedną z najlepszych ofert na kartę do 20 zł. Istnieją jednak taryfy jeszcze bardziej atrakcyjne, a w ofercie Wikingów najbardziej razić może brak nielimitowanych połączeń do wszystkich sieci. Jeżeli dużo dzwonimy – lepiej wybrać propozycję konkurencji.

Viking 19 Standard będzie jednak nieoceniony dla klientów ceniących sobie wielkość pakietu internetowego, a którzy nie wykonują zarazem wiele połączeń telefonicznych. Niewykorzystany transfer w Mobile Vikings kumuluje się z miesiąca na miesiąc bez maksymalnego pułapu ustalonego przez operatora.

Zalety:

 • zakres usług (nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci, 3 GB Internetu)
 • niewykorzystany transfer przechodzi na kolejny miesiąc
 • nielimitowane minuty do Mobile Vikings i Play
 • dodatkowy 1 GB za autodoładowanie
 • nielimitowane aplikacje internetowe (Facebook i Messenger)
 • promowanie poleconych i polecających ekstra doładowaniem

Wady:

 • brak nielimitowanych minut do wszystkich sieci
 • brak darmowego roamingu

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie Mobile Vikings.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
 • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

3
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
SylwesterMarcin z KomórkomatuZenek Sloik Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zenek Sloik
Gość
Zenek Sloik


”pakiet Mobile Vikings jest jedną z najlepszych ofert na kartę do 20 zł”.Smiechu warte!!!!Płacę 19 zł za to,że będę mógł dzwonić do innych sieci za19gr albo na tel. stacjonarne za 19 gr do tego jakieś marne 3gb internetu.Oferta dla niezbyt rozgarniętych

Marcin z Komórkomatu
Gość

Niewykorzystany pakiet internetowy przechodzi na kolejny miesiąc, co dla wielu może mieć kolosalne znaczenie.

Sylwester
Gość
Sylwester

Nie, doładowujesz za 19 zł i 19zł masz do wydania.
Czyli nic nie płacisz – po prostu doładowujesz konto