Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowe oferty w abonamencie od Lajt Mobile

Obowiązuje do: odwołania
Nowe oferty w abonamencie od Lajt Mobile

lajt mobile promocja

Od dnia 26.10.2015 na stronie operatora Lajt Mobile dostępna jest nowa odsłona oferty na abonament. Na zainteresowanych czeka 6 pakietów w atrakcyjnych cenach z umową bezterminową lub na okres 24 miesięcy.

Rozmowy, SMS-y i Internet 10 GB za 36,99 zł

Ciekawą alternatywą dla ofert konkurencji jest pakiet Rozmowy bez limitu + Internet 10 GB LTE  + SMS-y/MMS-y bez limitu, którego koszt to 36,99 zł miesięcznie. To wszystko przy umowie bezterminowej lub zawieranej na okres 24 miesięcy. Jeśli chodzi o sam Internet, to po wykorzystaniu pakietu 10 GB transfer zwalnia do 32 kbit/s, ale nie są naliczane dalsze opłaty za korzystanie z sieci. Więcej szczegółów oferty znajdziecie poniżej.

Aktualną listę ofert Lajt Mobile na abonament możecie sprawdzić tutaj.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.3/5 - (7 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
avatar

Mail kontaktowy:

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: