Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Inoichi Runner – gra od Lajt Mobile

Obowiązuje do: zakończona
Inoichi Runner

Tego jeszcze nie grali. Z okazji Dnia Dziecka Lajt Mobile przygotował grę, w której najlepsi gracze będą co miesiąc nagradzani przez operatora. Dodatkowe bonusy czekają także dla użytkowników pakietów na kartę Lajt Mobile!

Doładowania za granie w Lajt Mobile

W grę może grać każdy właściciel smartfona z systemem operacyjnym Android. Zdobyte w grze monety zasilają na koniec każdego miesiąca stan konta właścicieli pakietów Lajt Mobile na kartę. Oto przykładowy z nich:

Inoichi Runner

Opis gry (za Lajt Mobile):

Wciel się w Ninję i pomóż lunatykującej Inoichi dotrzeć do zagubionej szkatułki! Inoichi jest córką Jonina, która każdej nocy lunatykuje i podróżuje przez kresy cesarstwa. Rolą gracza jest wcielenie się w najlepszego Ninję spośród uczniów Mistrza Jonina i pilnowanie jego córki, aby była bezpieczna podczas swojej wędrówki. Dziewczyna lunatykując spełnia pradawną przepowiednię, która mówi o tym, że podczas jednej z takich wędrówek znajdzie szkatułkę, która położy kres wojnie toczonej między Samurajami i wojownikami Ninja. Zadaniem gracza jest umożliwienie dojścia Inoichi jak najdalej poprzez unikanie przeszkód i przeciwników.

Regulamin, instrukcja i szczegóły.

Link do pobrania gry.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów