Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nielimitowane minuty na numery stacjonarne za 2 zł w Lajt Mobile

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Nielimitowane minuty Lajt Mobile

Nielimitowane minuty Lajt Mobile

Lajt Mobile oferuje jedne z najlepszych pakietów na polskim rynku GSM. Dotychczas bodaj największą bolączką ofert tego operatora był brak nielimitowanych minut na numery stacjonarne. Dla osób, które się bez nich nie obejdą, Lajt Mobile wprowadził korzystną promocję.

Porównaj oferty na abonament
PORÓWNAJ OFERTY

2 zł zamiast 10 zł

Pakiet nielimitowanych minut na numery stacjonarne kosztuje miesięcznie zaledwie 2 złote. Oferta skierowana jest dla klientów, którzy podpiszą z Lajt Mobile umowę na czas nieokreślony, 12 albo 24 miesiące. Poniżej prezentujemy topowy pakiet operatora z promocyjną paczką danych (od końca wakacji oferowanych będzie 10 zamiast 20 GB obecnie 30 GB na stałe):

Przypominamy, że wcześniej pakiet nielimitowanych połączeń na numery stacjonarne kosztował aż 10 zł. Od teraz właściciele taryf na abonament Lajt Mobile mogą cieszyć się pięciokrotnie tańszą usługą, na temat której więcej szczegółów znajdziecie w Regulaminie.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (6 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: