Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Zmiany w 2 promocyjnych pakietach Lajt Mobile

Obowiązuje do: odwołania

Lajt Mobile dokonuje zmian w swoich promocyjnych pakietach. Chodzi o „Strzał w 10” i wprowadzoną na początku stycznia „Szczęśliwą 7”.

Krótsze umowy w Lajt Mobile

Bardzo korzystny pakiet dla przenoszących numer, a więc „Strzał w 10”, zawierany jest teraz na 6 miesięcy. Przez ten czas rachunki miesięczne będą wynosić tylko 10 zł, a po upływie półrocza wzrosną do wciąż atrakcyjnych 29,99 zł. Lajt Mobile zapewnia w swojej ofercie nielimitowane rozmowy, wiadomości SMS/MMS do wszystkich oraz paczkę 10 GB.

Lajt Mobile 10 GB za 10 zł

Z kolei w pakiecie „Szczęśliwa 7” otrzymamy rabat na pierwsze 6 miesięcy, w którym rachunki będą wynosić tylko 7,99 zł. Po zakończeniu promocji opłaty abonamentu wzrosną do 19,99 zł. W przypadku tej oferty dostaniemy paczkę nielimitowanych minut do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych.

Istnieje możliwość wypowiedzenia umowy w piątym miesiącu. W takim przypadku klient nie ponosi standardowej opłaty wynoszącej odpowiednio 29,99 i 19,99 zł miesięcznie.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów