Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Pierwszy miesiąc Heyah z minutami do Ukrainy 50% taniej

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Heyah Ukraina 50% taniej

Heyah obniża cenę pakietu z 2000 minutami do Ukrainy. Rabat w wysokości 50% będzie obowiązywał w pierwszym miesiącu.

Heyah dla Ukrainy

Oficjalny komunikat operatora:

Dobrze mieć pod ręką usługi, o których wyczerpanie nie trzeba się martwić. Tak właśnie jest w przypadku klientów Heyah na kartę, którzy mają do dyspozycji nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce, pakiet 55 GB oraz 2000 min do ukraińskiej sieci Vodafone i 200 min do sieci Kyivstar. Dodatkowo mogą również korzystać z komunikatorów takich jak Whatsapp, Messenger i Viber bez limitu danych oraz opcję darmowych przekazów pieniężnych do Ukrainy. Wszystko to w cenie 17,50 zł przez pierwsze 30 dni dla osób, które zakupią starter z automatycznie włączoną usługą.

 

Prosta aktywacja

Aby aktywować starter, wystarczy zarejestrować go, a następnie aktywować kartę SIM, dzwoniąc na dowolny numer lub korzystając z internetu. W ten sposób od razu uruchomi się oferta NO LIMIT, która przez pierwsze 30 dni w cenie 17,50 zł będzie działać automatycznie. W następnych 30-dniowych cyklach rozliczeniowych opłata wyniesie zaś 35 zł. Usługa działa w formie wygodnej subskrypcji – jeśli tylko użytkownik będzie posiadał środki na koncie, oferta będzie odnawiać się automatycznie.

 

Jeszcze więcej internetu

To jednak nie wszystkie korzyści czekające na klientów Heyah na kartę. Mogą oni również skorzystać z bonusu w postaci 500 GB, który można aktywować w aplikacji „Moja Heyah”. Dodatkowy pakiet pozostanie ważny przez 30 dni.

Źródło: T-Mobile.

Promocja na przecenione startery Heyah z paczką 2000 minut do Ukrainy potrwa do odwołania lub wyczerpania zapasów.

Zobacz również: Tanie połączenia do Ukrainy – przeceny operatorów

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: