Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

555 GB ekstra w Heyah na kartę!

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Heyah 555 GB promocja

Heyah uruchamia wiosenną promocję w swojej ofercie na kartę. Dostaniesz w niej aż 555 gigabajtów w prezencie!

Do 570 GB ekstra w Heyah

555 GB odbierzesz w aplikacji „Moja Heyah” po doładowaniu konta. Tyle zyskasz łącznie z promocją „Gigabajty w Heyah za darmo” posiadając poniższy pakiet Heyah na kartę:

Transfer 555 GB dostępny jest w ofercie za 35 zł na 30 dni. Z kolei pakiet za 45 zł zapewnia jeszcze więcej, bo 570 ekstra GB! W dodatku Heyah udostępnia 2200-3300 darmowych minut do Ukrainy.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI GB NA WIOSNĘ NA HEYAH.PL
PORÓWNAJ OFERTY

555 GB i 2200 minut do Ukrainy

 

Bonus stworzyliśmy w szczególności z myślą o osobach, które na co dzień kontaktują się z bliskimi po drugiej stronie polsko-ukraińskiej granicy. Mogą go otrzymać posiadacze ofert Heyah w taryfie „Dniówka” z bezpłatnymi minutami do Ukrainy. W jednej z nich znajdziemy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, 20 GB oraz 2000 minut do ukraińskiej sieci Vodafone i 200 minut do ukraińskiej sieci Kyivstar w cenie 35 zł na 30 dni. W drugiej – analogiczny zestaw z większym pakietem 30 GB oraz 3000 minut do Ukrainy do sieci Vodafone i 300 minut do sieci Kyivstar za 45 zł na 30 dni. Korzystając z jednego z tych wariantów, wystarczy aktywować promocję w aplikacji, by otrzymać 500 GB na 30 dni.

 

Należy do niej doliczyć także bonusowe gigabajty, które można zgarnąć w ramach promocji „Gigabajty od Heyah za darmo”. I tak – zasilając konto kwotą 35 zł w aplikacji „Moja Heyah” lub www.doladuj.heyah.pl, klienci otrzymają dodatkowe 35 GB. Natomiast doładowując numer za 45 zł, mogą liczyć na bonusowe 40 GB. W sumie oferta za 35 zł pozwala więc zgarnąć 555 GB, z kolei ta dostępna w kwocie 45 zł – 570 GB.

Źródło: blog T-Mobile.

Promocja trwa do 30 kwietnia 30 czerwca 2022 lub odwołania. Kup starter Heyah, doładuj konto i aktywuj ekstra gigabajty!

Zobacz również: Nawet 200 GB ekstra w Heyah na wiosnę!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
2.5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.