Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

200 GB w Heyah dla klientów z Ukrainy

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Heyah Internet na kartę 200 GB

Heyah przygotowało specjalną ofertę Internetu na kartę dla obywateli Ukrainy. Za jedyne 35 zł miesięcznie udostępnia pakiet internetowy o wielkości 200 GB.

Heyah dla Ukrainy

Oficjalny komunikat operatora:

Mamy najszybszy internet mobilny i chętnie się nim dzielimy z naszymi klientami. Jego jakość nieraz potwierdziły już wyniki rankingu przygotowywanego przez portal SpeedTest, w którym zajmujemy 1. miejsce. Tym razem nasza oferta internetowa – 200 GB za 35 zł co 30 dni – skierowana jest do klientów z Ukrainy, dla których kontakt z bliskimi i bieżący dostęp do ważnych informacji jest obecnie bardzo ważny.

 

Wybierając nowy starter internetowy w ofercie Heyah na kartę, klienci mają od razu aktywowaną paczkę gigabajtów, dzięki czemu mogą korzystać z usług w najlepszej jakości zaraz po wybraniu oferty. Jest ona cykliczna i odnawia się co 30 dni – wystarczy doładować konto kwotą 35 zł.

 

Oferta od Heyah idealnie sprawdzi się jako internet domowy – wystarczy dobrać do niej router lub modem i cieszyć się najlepszą siecią. Dla tych, którzy zdecydują się na takie wykorzystanie internetu od Heyah na kartę, przygotowaliśmy w atrakcyjnych cenach routery, które z pewnością ułatwią to zadanie.

Oto promowane przez Heyah routery do swojego Internetu mobilnego na kartę:

  • Alcatel Link Zone – 179 zł
  • Xiaomi Router Mobilny MiFI F490 – 179 zł
  • Alcatel LINKHUB LTE cat7 Home Station – 499 zł
  • ZTE MF286R 449 zł

Oferta jest dostępna od 18 maja w wybranych punktach sprzedaży.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: