Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Pakiet Zacny pod lupą – prześwietlamy ofertę

avatar
9
Obowiązuje do: odwołania
Pakiet Zacny

Pakiet Zacny to jeden z pierwszych i jednocześnie najtańszych ofert sieci a2mobile. Czy propozycja operatora z jedną z najniższych cen dostępnych na rynku rzeczywiście jest czymś, co może przyciągnąć uwagę klientów? Przekonamy się o tym w poniższym tekście.

Pakiet Zacny a2mobile

Pakiet Zacny to jedna z kilkunastu taryf oferowanych przez a2mobile. Aby z niej korzystać, wystarczy dokonać aktywacji kodem *222*3#. Uwaga! Jeżeli masz nowy starter, należy wpierw przejść na starą taryfę kodem *119*0#.


Sprawdź Pakiet Zacny na stronie operatora


Wybierając Pakiet Zacny klient otrzyma nielimitowany zakres minut oraz SMS i MMS wewnątrz a2mobile. Całkiem nieźle, ale połączenia z innymi sieciami nie są już nieograniczone: do dyspozycji pozostaje wspólna paczka 50 minut na rozmowy do innych operatorów komórkowych i stacjonarnych, a także 50 SMS-ów. Całość uzupełnia pakiet internetowy LTE o pojemności 300 MB i usługa Wi-Fi Calling. Wszystko to w cenie 8 złotych bez jakiejkolwiek umowy.

Rozmowy, SMS-y i Internet w Pakiecie Zacnym

Oto dokładny cennik obowiązujący w taryfie Pakiet Zacny:

 • minuty na komórki: 50* (nielimitowane wewnątrz sieci a2mobile)
 • minuty na stacjonarne: 50* (nielimitowane wewnątrz sieci a2mobile)
 • SMS-y: 50 (nielimitowane wewnątrz sieci a2mobile)
 • MMS-y: 0 (nielimitowane wewnątrz sieci a2mobile)
 • Internet: 0,3 GB
 • cena: 8 zł
 • długość umowy: brak (oferta na kartę)

Pakiet Zacny:

Pakiet Zacny

*Uwaga – a2mobile zapewnia wspólny pakiet 50 minut zarówno na połączenia z numerami komórkowymi (poza siecią a2mobile), jak i z numerami stacjonarnymi.

Pakiet Zacny – dla kogo?

Nie da się ukryć, że Pakiet Zacny, to jeden z najskromniejszych pakietów, nie tylko wśród ofert sieci a2mobile, ale także na rynku sieci komórkowych. Świetnie sprawdzi się u tych osób, którzy raczej rzadko korzystają z telefonu komórkowego, a więc seniorzy czy najmłodsi. Pakiet Zacny umożliwia stały kontakt z takimi osobami, a bardzo niska cena i brak jakiejkolwiek umowy jest to zdecydowanie jego największe zalety. Propozycja operatora jest jedną z najlepszych ofert do 10 zł.

Jeżeli poszukujesz znacznie bardziej rozbudowanej oferty, sprawdź pakiet Niewyczerpalne Wszystko od a2mobile. Jest to plan na kartę bez limitów w atrakcyjnej cenie.

Zalety:

 • bardzo niska cena
 • nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y wewnątrz sieci a2mobile
 • jedna z najlepszych ofert do 10 zł
 • brak długoterminowej umowy (oferta na kartę)
 • darmowy Wi-Fi Calling

Wady:

 • wspólny pakiet 50 minut na numery komórkowe i stacjonarne
 • oferta tylko dla mniej wymagających

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie a2mobile.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.2/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z zawodu specjalista ds. pozycjonowania i content marketingu, z pasji dziennikarz, z zainteresowania zaś tancerz, podróżnik i miłośnik sportów ekstremalnych. Fan e-marketingu, social mediów, reklamy w sieci i deskorolek.

Subscribe
Powiadom o
9 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Fajnie tylko warto dodać przy kodzie aktywacyjnym że najpierw trzeba przełączyć taryfę. Bo automatycznie nowe karty są ustawione na taryfę niewyczerpalną. I ten kod jak się użyje to włączy pakiet wiadomości + internet za 15,90.

Aby przejść na nową ofertę i aktywować w/w kodem pakiet za 15,90 zł, należy wpierw przejść na nową taryfę kodem *119*1#.

No nie chyba nie, ze strony a2:

Aby sprawdzić, z jakiej oferty korzystasz w tym momencie, wpisz kod: *119#
Jeśli chcesz przejść na poprzednią ofertę, wpisz kod: *119*0#

A teraz domyślną podstawową ofertą są niewyczerpalne i wszystkie kody aktywują niewyczerpalne pakiety dopóki nie przejdzie się na starą taryfę. No chyba że ktoś ma stary starter z 2016 albo 2017 :)))

A rzeczywiście, dla nowych klientów (a więc ze starterem po 2017) to będzie użyteczna informacja. Dzięki! :)

Dobrze że są nadal takie mniejsze pakiety a nie tylko no-limits. Kupuję go córce bo cała rodzina jest w a2mobile. Do nas ma darmowe a jednocześnie uczy się korzystać z telefonu „oszczędnie” i nie wypisuje do koleżanek co minutę :))

Ja jestem taki przedsiębiorvczy że mam pakiet internetu za 9,90 i korzystam wyłącznie z komunikatorów. Jeśli wyjątkowo potrzebuję zadzwonić to zawsze mam na koncie parę groszy a stawka jest 10gr/min xd xd xd

Słusznie tak samo dobrze jest wziąć teraz np. sam pakiet rozmowy w a2m z nowych pakietów. Za 9,90 jest na miesiąc bez limitu rozmowy do wszystkich nei tylko jak tu w sieci.

Myślałam że tych pakietów 3 w 1 już nie ma ale rzeczywiście nadal można je aktywować. To jest dobre że w tym najwyższym jest jeszcze więcej neta w roamingu niż w niewyczerpalnym :)

Są one nieco „ukryte” na stronie operatora.
Najdroższy pakiet oferuje właśnie dlatego więcej GB w roamingu UE, bo jest droższy – a wielkość paczki zależy m.in. właśnie od ceny oferty ;)

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: