Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

30 GB w a2mobile z okazji 2. urodzin!

avatar
5
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
a2mobile 30 GB

Sieć a2mobile świętuje swoje drugie urodziny. Z tej okazji można otrzymać pakiet aż 30 gigabajtów na pełnej prędkości transferu!

Porównaj oferty na kartę
PORÓWNAJ OFERTY

30 GB ekstra w a2mobile

Promocja a2mobile trwa do 9 października bieżącego roku i jest skierowana dla obecnych i nowych klientów operatora. Aby z niej skorzystać, wystarczy (w przypadku stałych użytkowników) wyrazić zgody marketingowe i aktywować pakiet Niewyczerpalne Wszystko:

a2mobile 30 GB

Pakiet 30 GB na pełnej prędkości ważny jest przez 31 dni. Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem a2mobile, możesz zamówić starter z nowym numerem lub przenieść do operatora swój obecny. Również i w tym przypadku formalności należy dokonać do 9 października (zamówienie startera i złożenie wniosku o przeniesienie numeru). W tym drugim przypadku można aktywować pakiet Niewyczerpalne Wszystko do 14 dni od przeniesienia numeru do a2mobile.

Więcej szczegółów promocji w jej Regulaminie.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Pakiet o którym wspominasz to freemium. Starczy jako awaryjny i jest bezpłatny w Virgin Mobile. Masz go za free. Do normalnego korzystania watpie by starczył.

#Freemium za 0 zł już nie ma, jest to samo ale za 3 zł pod nazwą #Mini 3:
https://komorkomat.pl/virgin-mobile-koniec-freemium/

Tego akurat nie wiedziałem. Fremium miałem jako awaryjny numer z którego korzystałem baaardzo rzadko..

Super opcja ten pakiet urodzinowy ciekawe czy będą częściej takie promocje :)

Jeżeli będą, to będziemy je na bieżąco opisywać w dziale Promocje:
https://komorkomat.pl/promocje/

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: