Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

6 GB Internetu w Plus na kartę

avatar
12
Obowiązuje do: odwołania
6 GB w Plus na Kartę

6 GB w Plus na Kartę

Plus jest jednym z tych operatorów, który przespał no limitową rewolucję w ofertach prepaid. Co prawda oferuje m.in. wariant bez limitów z 3 GB Internetu, lecz liczna konkurencja proponuje znacznie więcej w niższych cenach. Plus postanowił wreszcie podjąć rękawicę.

W końcu coś dla bardziej wymagających

Nowy pakiet Ja + Na Kartę Full opcja to nic innego, jak „stuningowany” wariant dotychczasowej oferty za 35 zł (aktualizacja: od lipca 29 zł). Przypomnijmy, co zawierał:

  • nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych
  • nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci komórkowych
  • 3 GB pakietu internetowego

Jak wyglądają zmiany? Są one bardzo wyraźnie, bowiem zielony operator podwaja pakiet internetowy do 6 GB! Ponadto nie będzie pobierał transferu za korzystanie z Facebooka. Pierwotnie promocja miała trwać do 15 czerwca, lecz została ostatecznie przedłużona do odwołania. Dodatkowo w tańszej ofercie za 25 zł dostaniemy pakiet internetowy w postaci 500 MB.

Może nieco razić brak darmowych połączeń na numery stacjonarne. Plus jednak broni się bardzo dobrym zasięgiem i fakt ten może być dla wielu czynnikiem decydującym o wyborze oferty. Z kolei w okresie od 15 marca do 17 kwietnia (lub do wyczerpania zapasów) możemy liczyć na darmowy starter tego operatora.

Regulamin Promocji „Ja + Rozmowy, SMS-y na komórkowe i 3 GB”

Regulamin Promocji „2x więcej Internetu”

A tak wygląda pakiet Ja + Na Kartę Full opcja:

Porównaj oferty na kartę
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
3.2/5 - (104 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
12 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Uważam że PLUS inaczej piszą a inaczej do jest .Jestem osobą starsza poszłam do salony że chcę przejśc do Plusa na ofertę ja +na komórkowe rozmowy za darmo +internet 6 GB+ fercebook i w salonie dokonali wysyłki SMS a mam ofertę ja + rozmowy za darmo i internet 3 GB .Złożyłam reklamacje i napisali że nie widzą podstaw mojej reklamacji .Czyje się bardzo oszukana przez PLUS a płacić muszę 29 zł m-c

Dobry wieczór,
Mam takie pytanko podpisałam umowę z Plusem na Karte nie abonament i mam co mięsiąc doładowywac za 50 zł i mam wszystko bez limitu tak mi powiedzieli i że ten pakiet sie sam aktywuje kupiłam karte pierwszy raz aktywowało sie ale za drugim razem sie to nie aktywowało nie wiecie może co mam z tym zrobić ?

Niech Pani sobie da spokój z tymi krętaczami, kompletne dno!!!

to są najwięksi naciągacze

Prosze w sieci Pus zrobić karte na miesiac i pakiet na miesiac z nielimitowanymi smsami rozmowami mms i na stacjionarne do wsytkich sieci raz ten pakiet dajcie potem dawajcie go sami przy załadowaniu karty ten pakiet w sieci PLus na karte ma zostać na zawsze sieć PLus nie moze nigdy gubić zasiegu w czałej polsce i zagranicą ma to być jaknajszybciej zrobione

witam, dlaczego po włączeniu taryfy(JA+ Rozmowy, SMSy na komórkowe i 6 GB Internetu 29 zł/ 30 dni *136*11*05#) otrzymałem tylko 0,5G internetu a opłata została pobrana w kwocie 29 zł ?

Dziwne – ten kod rzeczywiście uruchamia usługę no limit + 6 GB. Podobny kod (lecz z końcówką *03#) aktywuje za 25 zł mniej rozbudowany pakiet z 0,5 GB. Pewnie się coś Plusowi pomieszało – sugeruję złożyć reklamację u operatora.

Bardzo słaba opcja bez stacjonarnych , a w Orange za 30 zł bez limitu do wszystkich sieciw tym stacjonarne , ładuje za 50 co dwa mce i mam 15G internetu, w drugim miesiacu uzupełnia doładowaniem za dyche. a stacjonarne potrzebne, wszelakie instytucje. czyli cwaniactwo plusa.

stacjonarne i mms w plusie w tej opcjii też za free no i poza internetem DARMOWY dostęp do facebook,
a w orange mms 40 gr?

…….w Play darmowe minuty dla wszystkich łącznie z stacjonarnymi darmowe sms oraz 6GB internet za 25 zł miesięcznie niewykorzystany transfer przechodzi na następny miesiąc. Tak więc niestety musicie jeszcze trochę się postarać

Jak sprawdzić ile mi zostało transferu internetowego w plusie

Spróbuj ten kod: *121#

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: