Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Powrót Virgin Mobile i Groupona

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Virgin Mobile i Groupon

Virgin Mobile i Groupon

Końcem zeszłego roku Virgin Mobile rozpoczął współpracę z Grouponem, dzięki czemu mogliśmy liczyć na spore rabaty. Sięgały one aż 50% dla topowej oferty tego wirtualnego operatora. Od 10 lutego promocja ponownie jest aktywna!

Aktualizacja: oferta z Grouponem trwa do 20 paźdzernika.

50% taniej przez 6 miesięcy

Podobnie jak poprzednim razem, 50% upustu w pakiecie #DlaMnieSuper będzie obowiązywało przez pół roku, a więc 6 kolejnych doładowań konta. Oznacza to zaoszczędzenie aż 177 zł w skali trwania promocji! Żeby ją aktywować, wystarczy jedynie wprowadzić kod pobrany ze strony groupon.pl. Przypominamy, że cenę pakietu #DlaMnieSuper można obniżyć (tym razem na stałe) jeszcze w inny sposób – przenosząc numer do Virgin Mobile.

A tak wygląda wspominana oferta bez promocji:

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (1 vote)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: