Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Motorola One Vision – 5 najlepszych ofert komórkowych

Motorola One Vision abonament

Motorola One Vision to jedna z najciekawszych propozycji na rynku, jeśli chodzi o smartfony ze średniej półki. Amerykański producent już niejednokrotnie udowodnił, że świetnie zna się na tworzeniu słuchawek, które łączą ze sobą wysoką jakość i niską cenę. Jeśli zastanawiacie się, czy warto jest w niego zainwestować, to sprawdźcie nasze zestawienie zbierające najlepsze oferty od operatorów komórkowych.

Motorola One Vision na abonament

Motorola One Vision to nietypowy średniak, wyróżniający się na tle konkurencji proporcjami wyświetlacza. Te wynoszą 21:9 przy przekątnej 6,3 cala i rozdzielczości 1080 na 2520 pikseli. Warto zwrócić uwagę na bardzo przyzwoite zagęszczenie pikseli, które wynosi tutaj 432 ppi. Jeśli zaś chodzi o podzespoły, to producent zdecydował się na zastosowanie procesora… konkurencji.


>>> Recenzja Motorola One Vision <<<


Jest to ośmiordzeniowy Samsung Exynos 9609, uzupełniony przez procesor graficzny GPU ARM Mali G72. Sprzęt pracuje na 4 GB pamięci RAM, a na pliki i aplikacje przeznaczono tutaj 128 GB miejsca. Widać więc jak na dłoni, że wartości te są bardzo satysfakcjonujące, jak na telefon z tej półki cenowej. Całość dopełnia bardzo dobra jakość wykonania i ładna, brązowa wersja kolorystyczna. Do zestawu producent dorzuca niezłe słuchawki i przezroczyste etui. Motorolę One Vision dostaniecie w sklepach już za około 1300 złotych.

Oferty i ceny aktualne na 25.09.2019.

Te listę otworzy najlepsza z dostępnych ofert z One Vision – RBM SieMa 49. Nielimitowane są tu wszystkie usługi: połączenia (na komórki i telefony stacjonarne), SMS-y i MMS-y. Paczka internetowa wynosi 10 GB, a w Unii Europejskiej będziemy mogli wykorzystać 1 GB danych. Umowa podpisywana jest na 24 miesiące, a w każdym okresie rozliczeniowym trzeba będzie zapłacić 49,00 zł miesięcznie. Na start trzeba wyłożyć 656 zł. Do tego należy doliczyć opłatę aktywacyjną, która wynosi 49,99 zł.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 1881 złotych.

Naszym zdaniem: jest to oferta bardzo dobra, bo kompletna. Comiesięczna opłata nie jest wysoka – jest bardzo bliska standardowym abonamentom bez telefonu. A tu mamy dość dużą paczkę danych i nielimitowane usługi głosowe i tekstowe. Na start płacimy połowę kwoty, którą kosztuje telefon, a przy okazji Red Bull Mobile oferuje najtańszy możliwy finalny koszt za sprzęt i abonament.

Druga propozycja w zestawieniu to rozbudowana wersja pierwszej. Tutaj mamy również wszystko nielimitowane – połączenia, wiadomości – ale dodatkowo dostajemy większy pakiet danych. Ten ma aż 15 GB, w Unii Europejskiej do wykorzystania jest 1 GB. Co miesiąc trzeba odprowadzić 69,00 złotych, a kwota na start wynosi 516 złotych. Umowa podpisywana na jest na 24 miesiące. Opłata aktywacyjna w pakiecie RBM SieMa 69 wynosi 49,99 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2221 złotych.

Naszym zdaniem: nie jest to oferta tak samo dobra jak u zwycięzcy tego zestawienia, ale ma swoje niemałe zalety, które równoważą finalny koszt. Po pierwsze to o połowę większy pakiet danych, a po drugie fakt, że za telefon musimy zapłacić na początku trochę ponad 500 złotych. Widać jasno, że ta propozycja jest skierowana do osób, które wolą płacić więcej w miesięcznym abonamencie i którzy dużo korzystają z sieci poza domem.

Kolejna w zestawieniu to wariacja zwycięskiej propozycji. Play oferuje Motorolę One Vision w ofercie, która ma nielimitowane połączenia na telefony komórkowe i stacjonarne, a także 7 GB transferu danych. Play Solo S nie dostarcza jednak darmowych SMS-ów i MMS-ów – te kosztują 19 groszy. Za urządzenie na start trzeba zapłacić 789 zł, a comiesięczna danina wynosi 45,00 zł. Umowa podpisywana jest na 24 miesiące. Opłata aktywacyjna wynosi 50 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 1919 złotych.

Naszym zdaniem: jest to oferta, którą jeszcze kilka lat temu przekreślałby brak SMS-ów i MMS-ów w cenie abonamentu. Dzisiaj jednak nie ma to tak wielkiego znaczenia, skoro większość rozmów przenosi się na komunikatory internetowe, a tu paczka danych jest dość duża. Dodatkowo kwota za telefon jest akceptowalna, a miesięczny abonament naprawdę niski.

W ofercie Red Bull Mobile SieMa 89 proponuje nielimitowane połączenia (komórki i stacjonarne), SMS-y, MMS-y. Pakiet internetowy ma tutaj 25 GB i 1 GB do wykorzystania na terenie Unii Europejskiej. Na start trzeba zapłacić 86 złotych, a comiesięczna danina wynosi 89 zł. Opłata aktywacyjna to znowu koszt 49,99 złotych. Umowa podpisywana jest na 24 miesiące.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2271 złotych.

Naszym zdaniem: jedna z najciekawszych ofert tego zestawienia. Niska kwota na początek i nieprzesadnie wysoki koszt abonamentu są z pewnością kuszące – finalny koszt mógłby być niższy, ale pamiętajmy, że i tak jest to jeden z niższych na rynku – w tym zestawieniu prezentujemy tylko najlepsze oferty. Red Bull Mobile ma jednak jedną bardzo mocną stronę, czyli naprawdę wielki pakiet internetowy. Oferta łączy w sobie niski koszt, nieprzesadnie wysoki abonament i wydaje się być skierowana do osób, które najczęściej korzystają z Internetu poza domem.

Oferta od fioletowego operatora oferuje połączenia na telefony komórkowe i stacjonarne, a tym razem także SMS-y i MMS-y w cenie abonamentu. Paczka danych jest tu wielkości 20 GB. Miesięczna opłata wynosi 105 złotych, a na start za telefon trzeba zapłacić 1 zł. Do tego należy doliczyć opłatę aktywacyjną – 50 zł. Umowa w pakiecie Solo M podpisywana na jest na 24 miesiące.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2571 złotych.

Naszym zdaniem: nie jest to oferta skierowana do wszystkich – zwłaszcza przez wysoki koszt miesięcznych opłat i finalny koszt całej umowy. Należy jednak zauważyć, że na start płacimy zaledwie złotówkę i opłatę aktywacyjną, a także to, iż pakiet internetowy jest naprawdę spory. Ta propozycja będzie niezłym wyborem dla osób, które ostateczny koszt sprzętu chcą rozłożyć na raty.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.4/5 - (5 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.