Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

LG G6 – 5 najlepszych ofert komórkowych

avatar
LG G6 abonament

Wygląd telefonu może mieć dla klienta ogromne znaczenie, nie mniejsze niż jego funkcjonalność. Przekonali się o tym producenci LG, gdy ich ostatni smartfon nie zyskał popularności, ze względu na swoją mało estetyczną budowę. Firma wyciągnęła jednak wnioski z zeszłorocznego rozczarowania i wprowadziła na rynek nowy model. Nie tylko funkcjonalny, ale przede wszystkim elegancki LG G6. W poniższym tekście zaprezentujemy 5 naszym zdaniem najlepszych planów taryfowych na abonament, dla tego modelu.

LG G6 na abonament

Trzeba przyznać, że LG G6 zyskuje już przy pierwszym kontakcie z klientem, za sprawą swojej wąskiej i schludnej obudowy wykonanej ze szkła i aluminium. Telefon jest lekki, poręczny i potrafi zwrócić na siebie uwagę. Ponadto posiada również wyświetlacz QuadHD+ o rozdzielczości 2880×1440, a także spełnia militarną normę 810G świadczącą o wzmocnionej odporności na uszkodzenia.

Sprawdź wszystkie oferty na abonament z LG G6
PORÓWNAJ OFERTY

Ceny telefonu zaczynają się od około 2000 złotych, my jednak zaprezentujemy 5 najlepszych ofert udostępniających LG G6 po niższej cenie aktualnej na 08.01.2018.

Najlepszą ofertą udostępniającą LG G6 jest naszym zdaniem propozycje Red Bull Mobile Energy 49. Wybierając tę ofertę, klient otrzymuje nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y oraz 5 GB internetu. Pakiet jest dość skromny, a cena modelu LG G6 wynosi 1286 złotych w jednorazowej opłacie startowej. Dobrą alternatywą może być również wariant RBM Energy 69.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy 2462 złotych.

Naszym zdaniem: wybierając tę usługę klient nie musi płacić za nadmiar niepotrzebnych usług, a także martwić się o ukryte koszta i dodatkowe raty. Ponadto sumując wszystkie opłaty, wyjdzie nam cena dostępna dla niemal każdego klienta.

Kolejną na liście jest propozycja sieci OrangePlan Optymalny. Wybierając tę ofertę, klienci otrzymują nielimitowane połączenia i SMS-y, 10 GB Internetu oraz Spotify na pół roku w cenie 129,99 złotych na miesiąc. LG G6 dostępny jest za 0 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy 3119,76 złotych.

Naszym zdaniem: Plan Optymalny jest kuszącą ofertą. Koszt abonamentu jest dość wysoki, a do rachunku doliczana jest jeszcze dodatkowa rata za telefon w wysokości 80 złotych, lecz w skali całej umowy jest to i tak jedna z tańszych ofert z LG G6.

Trzecie miejsce przypada kolejnej ofercie sieci PlaySolo Stan Nielimitowany. Płacąc abonament w cenie 60 złotych na miesiąc, klient otrzymuje nielimitowane połączenia, wiadomości SMS i MMS, Internet, darmowy roaming na terenie państw Unii Europejskiej, dostęp do kanałów TV Play Now, Tidal i Showmax. Wybierając Solo Stan Nielimitowany 60 zapłacimy za LG G6 1949 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy 3389 złotych.

Naszym zdaniem: analizując ofertę sieci Play łatwo zauważyć, iż koszt jednorazowej wpłaty za telefon jest dość wysoki. Jednak miesięczny abonament jest za to tańszy, dzięki czemu wybierając tę ofertę, zapłacimy mniej w skali trwania dwuletniej umowy.

Kolejna oferta sieci Play, która składa się z nielimitowanych połączeń, SMS-ów, MMS-ów, Internetu oraz darmowego roamingu na terenie państw Unii Europejskiej. Dodatkowo klient otrzymuje darmowy dostęp do TV Play Now, Tidala i Showmax, a także LG G6 w cenie 1499 złotych na start. Pakiet ten jest niemal identyczny jak poprzedni – różni się wysokością abonamentu i ceną LG. Wszystko w miesięcznym abonamencie wynoszącym 80 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy 3419 złotych.

Naszym zdaniem: proponowany przez Play pakiet jest bogaty i obfity w usługi, jednak podejrzewamy, że nie każdy klient chce ponieść powyższe koszta, by móc cieszyć się telefonem i nadmiarem usług.

Ostatnie miejsce zajmuje oferta Plan Wzbogacony. Wybierając tę usługę, klient otrzyma m.in. nielimitowany połączenia oraz SMS do wszystkich sieci, 20 GB internetu oraz LG G6 w cenie 0 złotych. Miesięczny abonament wynosi 69,99 złotych, trzeba jednak do niego doliczyć ratę za telefon w wysokości 72 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy 3407,16 złotych.

Naszym zdaniem: prezentowana oferta Orange jest mniej interesująca niż wcześniejsza. Niestety i tym razem do rachunku dołączona jest dodatkowa rata za telefon. W efekcie po zsumowaniu wszystkich wydatków dwuletni abonament okaże się bardzo drogi.

star ocena
5/5 - (8 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: