LG G6 – 5 najlepszych ofert komórkowych

Wygląd telefonu może mieć dla klienta ogromne znaczenie, nie mniejsze niż jego funkcjonalność. Przekonali się o tym producenci LG, gdy ich ostatni smartfon nie zyskał popularności, ze względu na swoją mało estetyczną budowę. Firma wyciągnęła jednak wnioski z zeszłorocznego rozczarowania i wprowadziła na rynek nowy model. Nie tylko funkcjonalny, ale przede wszystkim elegancki LG G6. W poniższym tekście zaprezentujemy 5 naszym zdaniem najlepszych planów taryfowych na abonament, dla tego modelu.

LG G6 na abonament

Trzeba przyznać, że LG G6 zyskuje już przy pierwszym kontakcie z klientem, za sprawą swojej wąskiej i schludnej obudowy wykonanej ze szkła i aluminium. Telefon jest lekki, poręczny i potrafi zwrócić na siebie uwagę. Ponadto posiada również wyświetlacz QuadHD+ o rozdzielczości 2880×1440, a także spełnia militarną normę 810G świadczącą o wzmocnionej odporności na uszkodzenia.

Sprawdź wszystkie oferty na abonament z LG G6

Ceny telefonu zaczynają się od około 2000 złotych, my jednak zaprezentujemy 5 najlepszych ofert udostępniających LG G6 po niższej cenie aktualnej na 4.07.2017.

1

Red Bull Mobile Energy

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
5 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
49,00
porównaj

Najlepszą ofertą udostępniającą LG G6 jest naszym zdaniem propozycje Red Bull Mobile Energy 49. Wybierając tę ofertę, klient otrzymuje nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y oraz 5 GB internetu. Pakiet jest dość skromny, a cena modelu LG G6 wynosi 1766 złotych w jednorazowej opłacie startowej. Dobrą alternatywą może być również wariant RBM Energy 69.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy 2942 złotych.

Naszym zdaniem: wybierając tę usługę klient nie musi płacić za nadmiar niepotrzebnych usług, a także martwić się o ukryte koszta i dodatkowe raty. Ponadto sumując wszystkie opłaty, wyjdzie nam cena dostępna dla niemal każdego klienta.

2

Solo Stan Nielimitowany

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
bez
limitu
MIESIĘCZNIE MIES.
60,00
porównaj

Drugie miejsce przypada kolejnej ofercie sieci Play – Solo Stan Nielimitowany. Płacąc abonament w cenie 60 złotych na miesiąc, klient otrzymuje nielimitowane połączenia, wiadomości SMS i MMS, Internet, darmowy roaming na terenie państw Unii Europejskiej, dostęp do kanałów TV Play Now, Tidal i Showmax. Wybierając Solo Stan Nielimitowany 60 zapłacimy za LG G6 1989 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy 3429 złotych.

Naszym zdaniem: analizując ofertę sieci Play łatwo zauważyć, iż koszt jednorazowej wpłaty za telefon jest dość wysoki. Jednak miesięczny abonament jest za to tańszy, dzięki czemu wybierając tę ofertę, zapłacimy mniej w skali trwania dwuletniej umowy.

3

Solo Stan Nielimitowany

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
bez
limitu
MIESIĘCZNIE MIES.
80,00
porównaj

Bardziej przystępną ofertę proponuje sieć Play swoim Solo Stan Nielimitowany. Pakiet sieci Play składa się z nielimitowanych połączeń, SMS-ów, MMS-ów, Internetu oraz darmowego roamingu na terenie państw Unii Europejskiej. Dodatkowo klient otrzymuje darmowy dostęp do TV Play Now, Tidala i Showmax, a także LG G6 w cenie 1549 złotych na start. Pakiet ten jest niemal identyczny jak poprzedni – różni się wysokością abonamentu i ceną LG. Wszystko w miesięcznym abonamencie wynoszącym 80 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy 3469 złotych.

Naszym zdaniem: proponowany przez Play pakiet jest bogaty i obfity w usługi, jednak podejrzewamy, że nie każdy klient chce ponieść powyższe koszta, by móc cieszyć się telefonem i nadmiarem usług.

4

Plan Wzbogacony

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
20 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
69,99
porównaj

Kolejne miejsce zajmuje oferta Smart Plan LTE. Wybierając tę usługę, klient otrzyma nielimitowany połączenia oraz SMS do wszystkich sieci, 10 GB internetu oraz LG G6 w cenie 599 złotych. Miesięczny abonament wynosi 69,99 złotych, trzeba jednak do niego doliczyć ratę za telefon w wysokości 60 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy 3719 złotych.

Naszym zdaniem: prezentowana oferta Orange wydaje się bardziej interesująca niż następna, niestety i tutaj do rachunku dołączona jest dodatkowa rata za telefon. W efekcie po zsumowaniu wszystkich wydatków dwuletni abonament okaże się bardzo drogi.

5

Smart Plan LTE Główny

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
20 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
129,99
porównaj

Naszą listę zamyka kolejna propozycja sieci Orange – Smart Plan LTE Główny. Wybierając tę ofertę, klienci otrzymują nielimitowane połączenia i SMS-y oraz 20 GB internetu w cenie 129,99 złotych na miesiąc. LG G6 dostępny jest w bardzo niskiej cenie 299 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy 4859 złotych.

Naszym zdaniem: Smart Plan LTE Główny wydaje się kuszącą ofertą, jednak problemem jest cena. Koszt abonamentu jest dość wysoki, a do rachunku doliczana jest jeszcze dodatkowa rata za telefon w wysokości 60 złotych. W efekcie po zsumowaniu wszystkich wydatków wyjdzie nam naprawdę duża kwota.

Wybrane oferty: