Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

iPhone 8 64 GB – 5 najlepszych ofert komórkowych

Wiele osób niecierpliwie wyczekiwało kolejnej premiery urządzeń ze znaczkiem nadgryzionego jabłka. I oto są - cała gama produktów mobilnych Apple’a. Wkrótce po debiucie część z nich pojawiła się w ofertach telekomów. My dziś zajmiemy się iPhonem 8 64 GB, który trafił do niektórych polskich operatorów komórkowych. Postaramy się sprawdzić w jakiej opcji możemy zakupić go najkorzystniej.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

iPhone 8 na abonament

Nowy model producenta z Cupertino charakteryzuje się w tym momencie jednymi z najwydajniejszych podzespołów na rynku. Pod obudową kryje się najnowszy procesor Apple A11, 2 GB pamięci RAM, a sam telefon jest wodoodporny. Ekran IPS TFT o rozdzielczości 750 na 1334 pikseli nie jest zbyt duży - jego przekątna liczy 4,7 cala.

Sprawdź wszystkie oferty na abonament z iPhonem 8 64 GB

Zmian wizualnych w stosunku do poprzednika nie jest dużo. Główną różnicą w iPhonie 8 względem poprzednika jest wprowadzenie szklanych plecków. Przy okazji Apple zdecydował się wreszcie zaimplementować w swoim smartfonie technologię bezprzewodowego ładowania.

Poniżej znajdziecie 5 najlepszych ofert z iPhonem 8 64 GB z cenami aktualnymi na 18.10.2017.

Bardzo dobry zakres usług zapewnia pakiet T-Mobile 1 Bez Limitu. Dostaniemy w nim nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz Internet (z lejkiem po przekroczeniu 10 GB). Miesięcznie za cały abonament zapłacimy 160 zł, a jednorazowo za urządzenie z nadgryzionym jabłkiem trzeba będzie przeznaczyć 1199 zł.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 5039 zł.

Naszym zdaniem: stosunkowa tania oferta z nielimitowanymi usługami. Niektórych może razić kwota startowa wynosząca ponad 1000 zł, ale można ją obniżyć podwyższając tym samym miesięczny abonament.

Kolejny wariant abonamentu T1 Bez Limitu, lecz tym razem z minimalną wysokością rachunków miesięcznych (tylko 80 zł). Ma to swoje odbicie w opłacie startowej - za iPhone’a 8 zapłacimy 2378,99 zł. Abonament zapewnia ten sam zakres, co w kwocie 160 zł.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 4298,76 zł.

Naszym zdaniem: pod względem sumy kosztów jest to zdecydowanie najkorzystniejsza oferta spośród przedstawionych. Również miesięczne zobowiązanie należy do najniższych z naszego zestawienia. Niestety nie każdy zdecyduje się na wydatek rzędu prawie 2400 zł na start.

Z kolei w sieci Orange możemy zdecydować się na Plan Standardowy zapewniający m.in. nielimitowane rozmowy do wszystkich, SMS-y i MMS-y bez limitu oraz 5 GB Internetu. W tej opcji miesięczny rachunek wyniesie nas 162,99 zł (abonament + rata), a jednorazowo za iPhone’a zapłacimy 999,01 zł.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 4910,77 zł.

Naszym zdaniem: jest to interesująca propozycja, mamy tutaj rozmowy i wiadomości bez limitu i niezły pakiet internetowy. Jeżeli tylko możemy jednorazowo zapłacić nieco wyższą kwotę za urządzenie - warto rozważyć ten wariant.

Jeśli natomiast nie chcemy płacić za samo urządzenie zbyt wygórowanej kwoty, możemy (również w Orange) wybrać Plan Wzbogacony. W tym wariancie będziemy mieli również nielimitowane rozmowy do wszystkich, SMS-y i MMS-y bez limitu oraz duży 20 gigabajtowy pakiet Internetu. W tej konfiguracji za sam telefon musimy na początku zapłacić jedyne 199 zł, a miesięczny abonament z ratą wyniesie nas 209,99 zł.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 5238,76 zł.

Naszym zdaniem: optymalna oferta, jeżeli nie chcemy płacić dużo na początku, a miesięczne zobowiązanie w okolicy 200 zł nie jest dla nas problemem. Warto zwrócić uwagę, iż w tej opcji dostajemy potężny pakiet 20 GB na transmisję danych, lecz w skali 2 lat nie będzie to najtańsza oferta.

Stan Nielimitowany Solo w wysokości miesięcznej opłaty 100 zł zapewnia w ramach abonamentu nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz Internet bez limitu danych (z lejkiem po przekroczeniu 10 GB - identycznie jak w T1 Bez Limitu). Jednorazowo za telefon zapłacimy wtedy 2469 zł, czyli więcej niż u konkurencji.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 4869 zł.

Naszym zdaniem: wysoka opłata na początek, ale jednocześnie stosunkowo niskie miesięczne zobowiązanie. Abonament sieci Play zapewnia bardzo dużo, ale jedna z ofert T-Mobile zapewnia to samo w jeszcze niższej cenie.


Przypominamy, że mamy dla Was zniżkę -15% na ubezpieczenie telefonu. Aby uzyskać rabat, wystarczy podać kod KMTON15 na stronie simplesurance.pl

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów