Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei P Smart (2019) – 5 najlepszych ofert komórkowych

avatar
Huawei P Smart (2019) najlepsze oferty

Huawei P Smart to niedrogi i funkcjonalny smartfon, który zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością. Jak sama jego nazwa wskazuje, jest to model zaprojektowany na bieżący rok. Osobom, które zastanawiają się nad jego wyborem, prezentujemy – według nas – 5 najlepszych ofert udostępniających wspomniany model.

Huawei P Smart (2019) na abonament

Huawei P Smart (2019) to jeden z najładniejszych modeli chińskiego producenta, a to za sprawą gładkiej i połyskującej obudowy wykonanej ze szkła i metalu, zaokrąglonych boków oraz dużego panoramicznego bezramkowego ekranu. Ponadto model wyposażony jest w podwójny aparat cyfrowy z 13 Mpix i 2 Mpix z tyłu. Na froncie znajduje się cyfrowa kamerka 8 Mpix. Za pracę urządzenia odpowiada Kirin 710 i 3 GB RAM. Na pokładzie znajdziemy ponadto m.in. moduł NFC, niezłą baterię i najnowszego Androida.


>>> Wszystkie oferty z Huawei P Smart (2019) <<<


Ten elegancki i wydajny telefon można znaleźć w cenie nieprzekraczającej 900 złotych. Poniżej przedstawiamy 5 ofert udostępniający Huawei w bardzo korzystnych warunkach.

Ceny i oferty aktualne na 31.07.2019.

Naszą listę otwiera sieć Plush ze swoją ofertą ABO 15 GB składającą się z nielimitowanych połączeń na telefony stacjonarne i komórkowe, darmowe SMS i MMS, a także 15 GB do wykorzystania w Polsce i 2,5 GB w roamingu UE. Miesięczny abonament (z ratą za telefon) wynosi 53 złote, zaś jednorazowy koszt zakupu modelu to niecała złotówka.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 1608 zł.

Naszym zdaniem: obszerny zestaw usług, niski abonament oraz jeszcze niższa jednorazowa oplata za telefon sprawia, że powyższa oferta jest naszym numerem jeden. Uwaga – powyższe ceny zawierają opłatę za telefon w konfiguracji na 36 rat.

Drugie miejsce należy do zielonego operatora, lecz tym razem za Plus.40/50 – oferta elastyczna. Wybierając ją klient otrzyma darmowe połączenia do wszystkich sieci i telefony stacjonarne, nielimitowany pakiet SMS i MMS oraz 2 GB do wykorzystania w Polsce i 2,5 GB w roamingu. Wszystko to w abonamencie wynoszącym 51 złotych. Huawei P Smart (2019) dostępny jest już od 78 groszy na start.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 1728 zł.

Naszym zdaniem: oferta ta jest niemal równie tania, co poprzednia. Różnica jednak tkwi w łącznej kwocie zakupu modelu, która jest nieco wyższa. Element ten sprawił, że oferta elastyczna Plus.40/50 trafiła na drugie miejsce. Poza tym do dyspozycji jest o wiele mniejszy transfer danych. Uwaga – umowa trwa 24 lub 36 miesięcy.

Kolejny na liście jest Orange z ofertą Plan Mobilny 75 z nielimitowanymi połączeniami głosowymi, paczką SMS i MMS, a także 7 GB Internetu do wykorzystania w kraju i 3,8 GB za granicą. Miesięczny abonament – z ratą za sprzęt – wynosi 81 złotych, zaś Huawei dołączany jest bez dodatkowych opłat startowych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 1994 zł.

Naszym zdaniem: pod względem obszerności usługi oraz braku dodatkowych kosztów wyboru telefonu jest to bardzo korzystna oferta. Niestety wysoki abonament zawyża łączną cenę zakupu modelu, przez co Orange trafia na trzecie miejsce.

Czwarty na liście jest Red Bull Mobile z ofertą SieMa – Abonament 49. Wybierając ją klient otrzyma nielimitowany zakres połączeń na telefony stacjonarne i komórkowe, darmowe SMS i MMS oraz transfer o wielkości 10 GB do wykorzystania w Polsce i 1 GB w roamingu. Miesięczny abonament (który zawiera już opłatę za smartfona) wynosi 49 złotych, zaś jednorazowy koszt zakupu telefonu to już 396 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 1621 zł.

Naszym zdaniem: zważywszy na dość wysoki jednorazowy koszt zakupu modelu, wybór tej oferty może być zaskakujący. W tym przypadku warto jednak zwrócić uwagę na bardzo niski abonament przekładający się na niewygórowany łączny koszt zakupu modelu. W skali całej umowy jest to jedna z najtańszych ofert z P Smart (2019).

Naszą listę zamyka kolejna oferta RBM SieMa – abonament 89, która składa się z darmowych połączeń, SMS i MMS, a także 25 GB Internetu do wykorzystania w Polsce i jednego za granicą. Co prawda miesięczny abonament wynosi 89 złotych, lecz model udostępniany jest w cenie 6 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2191 zł.

Naszym zdaniem: powyższa oferta jest korzystna i warto o niej pamiętać, niestety wysoki abonament sprawia, że łączny koszt zakupu modelu jest najwyższe ze wszystkich prezentowanych. Stąd też oferta trafiła na ostatnie miejsce.

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z zawodu specjalista ds. pozycjonowania i content marketingu, z pasji dziennikarz, z zainteresowania zaś tancerz, podróżnik i miłośnik sportów ekstremalnych. Fan e-marketingu, social mediów, reklamy w sieci i deskorolek.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: