Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

ZTE pracuje nad flagową serią swoich smartfonów. Mowa oczywiście o ZTE Axon 30. Prawdopodobnie oprócz podstawowego modelu, pojawią się jeszcze warianty Pro oraz wersja Pro+. Najnowsze informacje mówią również o tym, że seria powinna zadebiutować już 30 kwietnia. Co równie istotne, firma ma ujawniać niemal codziennie kolejne szczegóły specyfikacji.

Flagowy procesor

Jeżeli chodzi o samą specyfikację ZTE Axon 30 na ten moment niewiele jeszcze wiadomo. Praktycznie pewne jest, że modele Pro i Pro+ zostaną wyposażone w procesor Snapdragon 888. Otrzymają także dużo pamięci RAM. Można zatem założyć że minimum jakie tutaj zobaczymy to 8 GB pamięci RAM i 128 GB przestrzeni dyskowej. Niestety nie ma żadnej wzmianki na ten moment o modelu Axon 30. Można zatem wnioskować, że tutaj zastosowany zostanie słabszy procesor.

Wyświetlacz zapewne będzie wykonany w technologii AMOLED. Na razie nie wiadomo jakie będzie miał przekątne ekranu. Wiadomo natomiast, że będzie posiadał odświeżanie na poziomie 120 Hz i próbkowanie dotyku na poziomie 360 Hz. Będzie posiadał jeszcze jedną ciekawą rzecz, a mianowicie prawdopodobnie przedni aparat będzie ukryty pod ekranem.

O aparatach ZTE Axon 30 praktycznie nic na ten moment nie wiadomo. Firma sugeruje jedynie, że smartfon otrzyma zestaw trzech aparatów głównych, który będzie „najsilniejszy w branży”. Cokolwiek to znaczy. Natomiast minimum jeden z modeli otrzyma pojedynczy przedni aparat z matrycą 44 Mpix.

Z pozostałej specyfikacji warto dodać, że smartfon zostanie wyposażony w baterię o pojemności 4500 mAh. Ogniowo będzie obsługiwało szybkie ładowanie na poziomie 55 W lub 65 W. Będzie także posiadał głośniki stereo.

I na ten moment to wszystkie dostępne informacje. Prawdopodobnie w najbliższych dniach możemy oczekiwać, że pojawią się dalsze przecieki dotyczące konkretnych wariantów ZTE Axon 30. A z końcem kwietnia wszystko powinno być już jasne.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów