Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Chiński koncern ZTE postanowił przypomnieć się z serią smartfonów Axon. Ostatnio coraz więcej informacji pojawia się na temat modelu Axon 11 SE. Smartfon ten prawdopodobnie będzie należał do klasy średniej i będzie obsługiwał sieci 5G.

MediaTek na pokładzie i niezła bateria

Ostatnimi czasy coraz więcej chińskich producentów zwraca się ku ofercie konkurującego ze Snapdragonem MediaTeka. W tym przypadku jest podobnie, gdyż prawdopodobnie na pokładzie ZTE Axon 11 SE zagości MediaTek Dimensity 800. Będzie on współpracował z 6 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczono 128 GB.

Wiele wskazuje także, że będzie mocniejsza wersja tego smartfona. Użytkownik powinien mieć możliwość wyboru wersji z 8 GB pamięci RAM i 256 GB przestrzeni dyskowej. W przypadku ekranu prawdopodobnie zobaczymy tutaj płaski wyświetlacz o przekątnej 6,5 cala z dziurką w lewej górnej części na kamerkę do selfie.

Z dostępnych w sieci grafik wynika, że ZTE Axon 11 SE będzie miał poczwórny aparat główny umieszczony na charakterystycznej wyspie. Niestety nie wiadomo do końca jaką będzie miał specyfikacje. Można obstawić, że podstawowy obiektyw zostanie wyposażony w matryce 48 Mpix lub 64 Mpix, gdyż to aktualnie najpopularniejsze matryce w tego typu smartfonach. Zobaczymy zapewne tutaj obiektyw ultraszerokokątny oraz dwa dodatkowe „oczka” być może dedykowane do macro i pomiaru głębi ostrości.

ZTE Axon 11 SE będzie obsługiwał sieci 5G. Powoli staje się to standardem. Poza tym na pokładzie powinna zagościć bateria o pojemności 4000 mAh wyposażona w jakiś rodzaj szybkiego ładowania.

Według niektórych plotek ZTE Axon 11 SE pojawi się w Chinach właśnie 1 czerwca. Możliwe, że zobaczymy go również na innych rynkach. Jego prawdopodobna cena będzie oscylowała w okolicy 300 dolarów.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: phonearena.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów