Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Xiaomi MIX Fold 2 na horyzoncie. Czego możemy się spodziewać?

Xiaomi MIX Fold 2

Wiele wskazuje na to, że Xiaomi również będzie chciało w najbliższym czasie pokazać swój składany smartfon. Mowa w tym wypadku o Xiaomi MIX Fold 2. Co ciekawe wiele wskazuje na to, że zobaczymy tutaj ekran produkcji Samsunga. A nawet dwa. Prawdopodobnie na smartfona nie będziemy musieli długo czekać.

  • Xiaomi MIX Fold 2 będzie pracował pod kontrolą najwydajniejszego Snapdragona
  • będzie miał dwa ekrany i oba będą mogły pochwalić się wysoką częstotliwością odświeżania
  • bateria powinna mieć możliwość szybkiego ładowania

Xiaomi MIX Fold 2

Wedle najnowszych informacji, Xiaomi MIX Fold 2 będzie posiadał dwa ekrany. Zewnętrzny panel będzie wykonany w technologii AMOLED E5 i będzie obsługiwał częstotliwość odświeżania 120 Hz. Natomiast główny ekran ma być wykonany w technologii OLED Eco². Tutaj również nie zabraknie odświeżania na poziomie 120 Hz. Ma on między innymi oferować mniejsze o 25 procent zużycie energii. Oba ekrany mają być wyprodukowane przez Samsunga.

Wiele wskazuje na to, że zobaczymy tutaj Snapdragona 8+ Gen 1. Nie powinno także zabraknąć minimum 8 GB pamięci RAM oraz 128 GB przestrzeni dyskowej. Choć nie są to potwierdzone informacje. Wydaje się również, że może pojawić się kilka wersji pamięciowych. Nie zabraknie także obsługi sieci 5G.

Nie powinno także zabraknąć potrójnego aparatu głównego. Xiaomi MIX Fold 2 prawdopodobnie otrzyma aparat główny o matrycy 50 Mpix. Nie powinno także zabraknąć aparatu ultraszerokokątnego. Całość uzupełni trzecia jednostka ale na razie nie wiadomo jaka będzie jej funkcjonalność.

Na razie nie wiadomo jaka będzie bateria w najnowszym składanym smartfonie od Xiaomi. Miejmy nadzieję natomiast, że będzie obsługiwał szybkie ładowanie, być może na poziomie 67 W. Smartfon niemal na pewno będzie pracował na Androidzie 12 przykrytym najnowszą nakładką MIUI.

Data premiery Xiaomi MIX Fold 2 nie została jeszcze ujawniona. Jednak niemal na pewno odbędzie się w ciągu najbliższych kilku tygodni. Ceny na razie nie są znane.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Xiaomi na sierpień 2022

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.