Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Xiaomi Mi Note 10 to dość specyficzny przedstawiciel klasy wyższej z mocnym procesorem, ale ze średniej półki. Cechą charakterystyczną urządzenia jest świetny aparat wyróżniający się matrycą i plastyką zdjęć. Również jakość wykonania stoi na topowym poziomie, a całość uzupełnia ogromna bateria. Smartfon jest już dostępny u naszych operatorów, dlatego postanowiliśmy się przyjrzeć w jakich ofertach możemy go znaleźć w przystępnej konfiguracji.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Xiaomi Mi Note 10 na abonament

Xiaomi Mi Note 10 napędzany jest Snapdragonem 730G wspartym 6 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczono 128 GB przestrzeni. Ekran posiada przekątną 6,47 cala i wykonany jest w technologii AMOLED. Dzięki temu możliwe było zastosowanie czytnika linii papilarnych zatopionego w ekranie.


>>> Wszystkie oferty z Xiaomi Mi Note 10 <<<


W Xiaomi Mi Note 10 zastosowano aż pięć aparatów głównych. Podstawowa jednostka posiada matrycę 108 Mpix i jasność obiektywu f/1.7. Mamy tutaj także stabilizację obrazu. Drugie „oczko” to teleobiektyw o matrycy 5 Mpix i świetle f/2.0. Następnie mamy obiektyw „portretowy” o matrycy 12 Mpix o przysłonie f/2.0. Nie zabrakło także miejsca dla szerokiego kąta o matrycy 20 Mpix (f/2.2) oraz „oczka” dedykowanego zdjęciom makro o matrycy 2 Mpix. W modelu tym zastosowano baterię o pojemności 5260 mAh.

Xiaomi Mi Note 10 może być interesującą propozycją dla osób, które szukają nietuzinkowego urządzenia ze sporymi możliwościami fotograficznymi. Dlatego zrobiliśmy zestawienie pięciu najkorzystniejszych, naszym zdaniem, propozycji od rodzimych operatorów.

Ceny i oferty aktualne na 03.01.2019.

Jeżeli wybierzemy najniższy abonament Red Bull Mobile, dostaniemy między innymi nielimitowane rozmowy, nielimitowane wiadomości oraz 10 GB Internetu. W takiej konfiguracji miesięczne zobowiązanie wyniesie nas 50 zł przez 24 miesiące. Jednorazowo za Xiaomi Mi Note 10 wydamy 1979 zł.

Całość umowy wyniesie nas 3228 zł.

Naszym zdaniem: jest to najkorzystniejsza oferta w naszym zestawieniu, jeżeli bierzemy bezwzględne kryterium najniższych ogólnych kosztów. Zaletą niewielkie obciążenie miesięcznego budżetu. Również abonament oferuje korzystne warunki w postaci nielimitowanych usług. Niestety początkowa opłata za smartfona może być dla niektórych barierą nie do przeskoczenia.

Możemy wybrać ofertę od fioletowej sieci. Decydując się na Play Solo M dostaniemy między innymi nielimitowane rozmowy, wiadomości i pakiet internetowy 20 GB z pełną prędkością. W takiej konfiguracji miesięcznie będziemy płacić 65 zł. Za telefon w tym wypadku zapłacimy 2079 zł.

Całość umowy wyniesie nas 3389 zł.

Naszym zdaniem: ta opcja w ogólnym rozrachunku jest nieco droższa od poprzedniej i podobnie skonfigurowana. Tutaj również możemy cieszyć się nielimitowanymi usługami. Warto zauważyć, że pakiet internetowy jest dwukrotnie większy! Jednak i tutaj możemy mieć sporą barierę w postaci wysokiej opłaty początkowej za smartfona.

W zielonej sieci możemy zdecydować się na ofertę Plus.60. W ramach tego wariantu dostaniemy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz pakiet internetowy wynoszący 12 GB szybkiej transmisji danych. W takiej konfiguracji miesięcznie będziemy płacić 144 zł, zaś jednorazowo za telefon przyjdzie nam zapłacić 248,99 zł.

Całość umowy wyniesie nas 3704,99 zł.

Naszym zdaniem: oferta droższa o kilkadziesiąt złotych w ogólnym rozrachunku w stosunki do poprzedniej, jednak inaczej skonstruowana. Dostaniemy mniejszą paczkę GB w kraju, ale w zamian darmowy transfer w roamingu UE. Warto łączyć abonament z innymi usługami operatora, gdyż wtedy możemy liczyć na dodatkowe rabaty. Poza tym oferta ta może okazać się przystępniejsza dla tych osób, które nie chcą ponosić wysokich kosztów początkowych, a wolą je rozłożyć w miesięcznym zobowiązaniu.

Orange oferuje kilka abonamentów indywidualnych. Wśród nich jest atrakcyjny Plan Mobilny 55. Dostajemy w nim nielimitowane rozmowy, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz 15 GB szybkiej transmisji danych. W tym wariancie miesięcznie będziemy płacić 157 zł. Za Xiaomi Mi Note 10 nie zapłacimy nawet złotówki opłaty początkowej.

Całość umowy wyniesie nas 3818 zł.

Naszym zdaniem: można się zastanowić nad ofertą od Orange, zwłaszcza, że „na start” nie płacimy za Xiaomi Mi Note 10 wysokiej kwoty. Przy okazji jest to niewiele droższa w ogólnym rozrachunku oferta w porównaniu z poprzednią. W tej konfiguracji - oprócz nielimitowanego pakietu usług - dostajemy również aż 15 GB na transmisje danych. Miesięczne zobowiązanie jest dość wysokie, jednak za smartfona nie musimy płacić nawet złotówki. Dodatkowo możemy spróbować postarać się o rabat łącząc jeszcze inne usługi.

U tego operatora również możemy zdecydować się na bogaty wariant nielimitowany. Wybierając Play Solo L dostaniemy między innymi nielimitowane rozmowy, wiadomości SMS i MMS oraz Internet z limitem danych 35 GB. Przy tak dobranym abonamencie nasza miesięczna opłata wraz z telefonem wyniesie 100 zł. Jednorazowo za smartfona będziemy musieli zapłacić 1149 zł.

Całość umowy wyniesie nas 4079 zł.

Naszym zdaniem: najdroższa oferta w ogólnym rozrachunku w naszym zestawieniu. Jednak w niektórych przypadkach może być również brana pod uwagę. Przede wszystkim jeśli potrzebujemy maksymalnie duży pakiet internetowy oraz nielimitowane pozostałe usługi. W ramach abonamentu dostaniemy również telewizję Play NOW - i to przez całą umowę z operatorem!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów