Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Xiaomi Mi Mix 2 SE – 5 najlepszych ofert komórkowych

avatar
Xiaomi Mi Mix 2 najlepszy abonament

Xiaomi Mi Mix 2 SE to jeden z najlepszych i najwydajniejszych telefonów od chińskiego giganta. Niech was nie zwiedzie jego wiek – mimo, iż zadebiutował w III kwartale 2017 roku, to jest w stanie zmierzyć się z najnowszymi flagowcami czołowych producentów! Postanowiliśmy sprawdzić, w jakim abonamencie możemy go korzystnie zamówić.

Xiaomi Mi Mix 2 SE na abonament

Zasadniczą różnicą pomiędzy „zwykłą” wersją, a SE jest w pełni ceramiczna obudowa typu unibody oraz większa ilość pamięci operacyjnej. Ten Xiaomi ma aż 8 GB RAM! Na pokładzie mamy również do dyspozycji do niedawna topowy procesor od Snapdragona 835.


Sprawdź wszystkie abonamenty z Xiaomi Mi Mix 2 SE


Taki zestaw gwarantuje spory zapas mocy na najbliższe lata i płynną pracę całego urządzenia. W tym momencie Xiaomi Mi Mix 2 SE oferowany jest przez 2 operatorów sieci komórkowych w naszym kraju. Są to Play oraz Red Bull Mobile.

Prezentujemy 5 ofert, które naszym zdaniem, udostępniają model w korzystniejszych warunkach. Ceny aktualne na 14.11.2018.

Jeżeli nie potrzebujemy abonamentu bez limitów, to w Play możemy zdecydować się na pakiet Solo S. Dostaniemy tutaj nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne oraz 5 GB na transmisje danych. W tej konfiguracji musimy zapłacić za Xiaomi Mi Mixa 2 SE aż 2519 zł, jednak miesięczne zobowiązanie wyniesie nas tylko 40 zł.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 3529 złotych.

Naszym zdaniem: jest to najtańsza oferta pod względem łącznej sumy kosztów w naszym zestawieniu. Jednak coś za coś – w tym abonamencie cena startowa telefonu jest najwyższa, poza tym dostaniemy najgorsze warunki umowy.

W sieci Red Bull Mobile możemy zdecydować się na abonament SieMa 89 zł. W ramach tej oferty dostajemy nielimitowane wszystkie rozmowy, wiadomości oraz pakiet 25 GB Internetu. Przy tak skonstruowanym abonamencie za telefon jednorazowo zapłacimy 1596 zł w jednorazowej opłacie startowej.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 3781 złotych.

Naszym zdaniem: jest to oferta kompromisowa. Za telefon trzeba wyłożyć sporą sumę, choć nie najwyższą w naszym zestawieniu. To samo tyczy się wysokości abonamentu, która jest przeciętna. W zamian za to mamy w pełni nielimitowany abonament z pakietem 25 GB na transmisję danych i ofertę tylko o około 250 zł droższą od najtańszej w zestawieniu.

Jeżeli 5 GB na pełnej prędkości to zbyt skromny pakiet internetowy, to warto zdecydować się na wyższy wariant abonamentu Play z 30 GB LTE. Wtedy jednorazowo za telefon zapłacimy 1469 zł. Wysokość rachunków miesięcznych jest już wyższa i wynosi 110 zł. Usługi głosowe i tekstowe są nielimitowane do wszystkich sieci.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 4159 złotych.

Naszym zdaniem: oferta praktycznie kosztuje więcej, co poprzednie, ale dostaniemy w niej największą paczkę danych. Nie zapominajmy również o atrakcyjnych dodatkach, jak Tidal czy Showmax. Bardzo dobra propozycja.

Abonament Solo M to kolejna rozbudowana oferta sieci Play, gdzie wszystkie rozmowy, wiadomości i Internet są nielimitowane (10 GB transmisji danych z pełną prędkością). Na początku musimy wyłożyć za Xiaomi Mi Mix 2 SE 1679 zł. Abonament miesięczny wynosi równe 100 zł.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 4129 złotych.

Naszym zdaniem: oferta podobnie skonfigurowana do powyższej, jednak o około 200 zł droższa w ogólnym zestawieniu. Zasadnicza różnica tkwi w cenie telefonu i miesięcznym koszcie abonamentu. Nie zapominajmy jednak, że Play oferuje atrakcyjne dodatki, jak Tidal czy Showmax.

Jeżeli nie chcemy płacić dużo za Mi Mixa 2 SE na start, a nie przeszkadza nam wysokie miesięczne zobowiązanie, to możemy się zdecydować na topowy abonament sieci Red Bull Mobile. Za sam telefon zapłacimy jednorazowo jedynie 6 zł. W ramach oferty otrzymamy nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y, a także aż 35 GB.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 4831 złotych.

Naszym zdaniem: najdroższa oferta w naszym zestawieniu. Jej niewątpliwą zaletą jest symboliczna cena telefonu i bardzo dobre warunki umowy. Dla wielu jednak wysokość rachunków miesięcznych będzie nie do przyjęcia.

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: