Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Xiaomi Mi 9 – 5 najlepszych ofert komórkowych

Xiaomi Mi9 najlepsze oferty

Xiaomi Mi 9 to najnowszy model flagowego tego chińskiego producenta. Swoją premierę miał pod koniec I kwartału 2019 roku i od razu wzbudził wielkie zainteresowanie. Cena Mi 9 bez umowy wynosi blisko 2000 złotych, ale można go dostać w abonamencie za przysłowiową złotówkę. Przedstawiamy 5 najlepszych ofert udostępniających Mi 9 w korzystnych warunkach.

Xiaomi Mi 9 na abonament

Xiaomi Mi 9 ma szansę podbić rynek telefonii komórkowej. Wskazuje na to kilka elementów. Pierwszym z nich jest fakt, iż jest to pierwszy telefon Xiaomi posiadający potrójny aparat – pierwszy z obiektywem SONY IMX586 i rozdzielczością 48 Mpix, drugi z szerokokątnym obiektywem 16 Mpix oraz trzeci z teleobiektywem 12 Mpix. Aparat wzbogacony jest także w zaawansowaną funkcję Al przystosowaną do fotografii nocnej i trybu portretowego. Ponadto – jak na flagowca z 2019 roku – został bardzo dobrze wyceniony przez producenta.


>>> Sprawdź wszystkie oferty z Xiaomi Mi 9 <<<


Model posiada również wyświetlacz AMOLED 6,39″ z panoramicznymi proporcjami 19,5:9 i rozdzielczością Full HD+, czytnik linii papilarnych, baterię 3300 mAh z technologią szybkiego ładowania bezprzewodowego 20 W oraz – w zależności od wersji – 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Dodatkowo nad wydajną pracą smartfona czuwa 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 855 z częstotliwością 2,84 GHz i 6 GB RAM.

Ten wydajny, funkcjonalny i elegancki model Xiaomi znajdziemy w cenie nieprzekraczającej 2000 złotych. Poniżej prezentujemy pięć ofert udostępniających go w najlepszych warunkach. Ceny i oferty aktualne na 19.06.2019.

Naszą listę otwiera oferta Plush ABO 15 GB składająca się z nielimitowanych połączeń, SMS i MMS, a także wysokiego transferu sięgającego 15 GB do wykorzystania w Polsce. Operator zapewnia również darmowe warunki roamingu i 2 GB za granicą. Co prawda miesięczny abonament wynosi 53 złote, lecz jednorazowy koszt zakupu telefonu to kwota w wysokości 998 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2607 zł.

Naszym zdaniem: w skali całego kontraktu jest to zdecydowanie najtańsza oferta z Xiaomi Mi 9. Wybierając ją warto zwrócić uwagę na duży transfer Internetu oraz bardzo niskie opłaty miesięczne. Minusem z kolei jest wysoka cena startowa smartfona.

Chcemy niższej ceny Xiaomi Mi 9? Sprawdźmy Plusa i jego ofertę Plus.60. W tym przypadku klient również otrzyma nielimitowany zakres połączeń, bezpłatne SMS i MMS, a także 12 GB transferu w Polsce i 4,2 GB w roamingu. Jednorazowy koszt zakupu modelu to niecała złotówka, lecz wysokość opłat miesięcznych to minimum 106 złotych – w zależności od tego, czy wybierzemy opcję 24 czy 36 rat za telefon.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 3217 zł.

Naszym zdaniem: jest to niemal równie dobra oferta, co Plush ABO 15 GB. Jest jednak znacznie droższa, ale dla wielu koronnym argumentem będzie możliwość otrzymania telefonu za symboliczne 1 zł.

Trzecie miejsce należy do sieci Orange z nową ofertą Plan Mobilny 45. Wybierając ją klient otrzyma darmowe połączenia, SMS i MMS, a także 7 GB do wykorzystania w kraju i 3,8 GB na terenie UE. Wszystko to w miesięcznym abonamencie wynoszącym 112 złote. Model Xiaomi dostępny jest w cenie 299 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 3037 zł.

Naszym zdaniem: oferta sieci Orange jest bardzo przystępna w kwestii kosztów całego kontraktu. Oferuje jednak mniejszy transfer niż poprzednia dwójka, a i same opłaty miesięczne nie należą do najniższych.

Kolejna propozycja sieci Orange – Plan Mobilny 55 – naprawia niedobory poprzednika. Dostaniemy to samo, lecz z większą paczką internetową, która wynosi 15 GB w Polsce i 4,6 GB za granicą. Abonament (z ratą za Xiaomi Mi 9) wynosi co prawda 132 złote, lecz sam model udostępniany jest za darmo.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 3218 zł.

Naszym zdaniem: jest to obszerna oferta warta uwagi, która udostępnia chińskiego flagowca całkowicie za darmo. Niestety początkowy bonus wiąże się z wyższymi opłatami miesięcznymi.

Oferta Plus.40 to pod względem ceny bardzo podobny pakiet do Plusha. Oferuje jednak znacznie mniej – nielimitowany zakres połączeń na telefony stacjonarne i komórkowe, ale tylko 4 GB Internetu do wykorzystania w Polsce i 3,3 GB w roamingu UE. Opłata za Xiaomi to 999 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2727 zł.

Naszym zdaniem: powyższa oferta jest bardzo tania, ale w jeszcze niższej cenie można zamówić Plusha. Również i tym razem trzeba przygotować się na spory wydatek początkowy – niemal 1000 złotych za telefon.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów