Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Xiaomi Mi 8 Lite – 5 najlepszych ofert komórkowych

Xiaomi Mi8 Lite abonament

Xiaomi Mi 8 Lite to to średniobudżetowy smartfon, który potrafi przyciągnąć uwagę klientów. Model ten jest jednym z najbardziej atrakcyjnych telefonów w swoim przedziale cenowym. Mi 8 Lite dostępny jest w różnych ofertach i usługach, a najlepsze z nich prezentujemy poniżej.

Xiaomi Mi 8 Lite na abonament

Xiaomi Mi 8 Lite to słabsza wersja flagowego Mi 8, która została wyposażona w nowoczesną technologią. Wszystko za sprawą systemu Android 8.1, 8-rdzeniowego procesora Qualcomm Snapdragon 660 taktowanego zegarem 2,20 GHz i 4 GB pamięci RAM. Specyfikacja ta umożliwia prawidłowe funkcjonowanie podwójnego aparatu 12+5 Mpix, wideo kamery 4K czy płynnej obsługi wielu popularnych aplikacji.


>>> Sprawdź wszystkie oferty z Xiaomi Mi 8 Lite <<<


Całość zamknięto w eleganckiej i opływowej obudowie. Model dostępny jest obecnie w cenie poniżej tysiąca złotych, zaś poniżej zaprezentujemy 5 ofert udostępniających smartfona w korzystnych warunkach.

Ceny i oferty aktualne na 22.05.2019.

Naszym numerem jeden jest abonament Plush ABO zawierający nielimitowany zakres połączeń do wszystkich sieci i telefony stacjonarne, 15 GB Internetu do wykorzystania w Polsce, 2,5 GB w roamingu UE oraz darmowe wiadomości SMS i MMS. Miesięczne opłaty wynoszą 42 złote, a sam model oferowany jest za 599 złotych na start.

W skali trwania umowy zapłacimy łącznie 1811 zł.

Naszym zdaniem: powyższa oferta jest najkorzystniejszą z obecnie dostępnych na rynku. Wskazuje na to niski abonament z ratami za Xiaomi Mi 8 Lite, szeroki zakres usług, niewygórowany łączny koszt zakupu telefonu, a także przyzwoity abonament. Uwaga – raty za sprzęt (17 zł miesięcznie) spłacane są przez 3 lata.

Następna na liście jest oferta sieci Red Bull Mobile. Tym razem mowa o usłudze SieMa 49 zawierającej darmowe połączenia telefoniczne, nielimitowany zakres SMS i MMS oraz 10 GB Internetu do wykorzystania w kraju i jednego za granicą. Miesięczny abonament wynosi zaledwie 49 złotych, lecz wybierając powyższy model klient musi zapłacić 486 złotych jednorazowej opłaty.

W skali trwania umowy zapłacimy łącznie 1711 zł.

Naszym zdaniem: RBM zapewnia dobry poziom oferowanych usług, bardzo niski abonament, a także najniższy łączny koszt zakupu modelu. Oferuje jednak nieco mniej od wcześniejszego Plusha.

Na trzecie miejsce uplasował się nowy abonament Orange – Plan Mobilny 55. Zawiera on darmowe połączenia telefoniczne, SMS i MMS, a także transfer o wielkości 15 GB do wykorzystania w Polsce i aż 4,6 GB za granicą. Miesięczny abonament wynosi co prawda 97 złotych, lecz model dostępny jest za 0 złotych.

W skali trwania umowy zapłacimy łącznie 2378 złotych.

Naszym zdaniem: powyższa oferta wypada zdecydowanie drożej od wcześniejszych, ale jest idealna dla osób często podróżujących za granicę, o czym świadczy transfer rzędu 4,6 GB za granicą – konkurencja oferuje tu znacznie mniej. Kolejną zaletą oferty jest zrezygnowanie z opłaty startowej.

Czwarte miejsce zajmuje kolejna oferta sieci Red Bull Mobile. Tym razem mowa o bogatszym pakiecie SieMa 89 z nielimitowanymi usługami w kraju i roamingu UE oraz transferem 25 GB. Miesięczny abonament wynosi tym razem 89 złotych. Red Bull Mobile kusi ceną telefonu w wysokości zaledwie 6 złotych.

W skali trwania umowy zapłacimy łącznie 2199 złotych.

Naszym zdaniem: oferta ta posiada szeroki zakres usług, w tym sporej wielkości pakiet internetowy. Na uwagę zasługuje symboliczna cena Xiaomi Mi 8 Lite – kurierowi zapłacimy za niego tylko 6 zł. Jeżeli nie potrzebujesz bardzo dużego transferu w roamingu UE, a bardziej cenisz sobie krajowe paczki danych, to będzie to korzystniejsza oferta.

Ostatnie miejsce należy do sieci Orange z abonamentem w wysokości 91 złotych. Wybierając ją klient otrzyma darmowe SMS i MMS, bezpłatne połączenia telefoniczne oraz 7 GB Internetu do wykorzystania w Polsce i 3,8 GB w roamingu UE. Za model Xiaomi nie zapłacimy na start ani złotówki.

W skali trwania umowy zapłacimy łącznie 2234 zł.

Naszym zdaniem: zważywszy na brak opłaty startowej oraz dość obszerny zestaw usług, to oferta Orange jest konkurencyjna. Jednak przez 2 lata zapłacimy więcej, niż w innych sieciach.

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z zawodu specjalista ds. pozycjonowania i content marketingu, z pasji dziennikarz, z zainteresowania zaś tancerz, podróżnik i miłośnik sportów ekstremalnych. Fan e-marketingu, social mediów, reklamy w sieci i deskorolek.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: