Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Xiaomi Mi 8 – 5 najlepszych ofert komórkowych

Xiaomi Mi 8 na abonament

Xiaomi Mi 8 to jeden z nielicznych flagowców, który nie kosztuje majątku. Smartfon chińskiego producenta z górnej półki zadebiutował na rynku w II kwartale 2018 roku, a w Polsce dostępny jest od lipca. Warto wiedzieć, gdzie można go zdobyć w najlepszej cenie. W związku z tym poniżej prezentujemy pięć ofert, które – naszym zdaniem – udostępniają telefon w bardzo korzystnych warunkach.

Xiaomi Mi 8 na abonament

Xiaomi Mi 8 to jeden z głównych modeli, na które w zeszłym roku postawił chiński producent. Patrząc na jego design i zastosowaną technologię, nie ma co się dziwić. Model wykonany jest ze szklanej obudowy o zaokrąglonych krawędziach i z aluminiowymi ramkami, co nadaje mu stylu i elegancji. Wyposażony jest natomiast w system operacyjny Android 8.1 Oreo (z nakładką MIUI 9), procesor Snapdragon 845 oraz 6 GB pamięci operacyjnej RAM.


Sprawdź wszystkie oferty z Xiaomi Mi 8


Na uwagę zasługuje ekran AMOLED o przekątnej 6,21″ (402 ppi), który zakrywa ponad 83% frontu. Na pokładzie znajduje się również m.in. podwójny aparat o matrycach 2×12 Mpix i przedni o rozdzielczości 20 megapikseli. Xiaomi Mi 8 wyposażono ponadto w system rozpoznawania twarzy. O długi czas pracy dba bateria 3400 mAh.

Ceny i oferty aktualne na 09.01.2019.

Pierwsze miejsce na naszej liście zajmuje oferta Red Bull Mobile SieMa 49. Wybierają tę usługę klient otrzyma nielimitowane połączenia do wszystkich sieci i telefony stacjonarne, darmowe SMS i MMS, a także 10 GB Internetu to wykorzystania w Polsce i 1 GB na terenie Unii Europejskiej. Powyższy model dostępny jest w cenie 1516 złotych na start, zaś miesięczny abonament wynosi 49 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2742 złote.

Naszym zdaniem: oferta Red Bull Mobile łączy w sobie szeroki zakres usług i niewielki abonament, co korzystnie wpływa na łączny koszt kontraktu. Jedynym minusem jest dość wysoka cena modelu, która może nieco zniechęcić niektórych klientów.

Na drugie miejsce trafia oferta Play Solo S składająca się z nielimitowanych połączeń do wszystkich sieci, 5 GB Internetu do wykorzystania w Polsce i 1 GB w roamingu UE. Brakuje co prawda nieograniczonych wiadomości SMS/MMS, ale z drugiej strony abonament z telefonem kosztuje tylko 40 zł miesięcznie. Jednorazowy koszt zakupu Xiaomi Mi 8 wynosi natomiast 1729 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2739 złotych.

Naszym zdaniem: oferta sieci Play jest najtańsza, ale też pod niektórymi względami (SMS, GB) skromna. Ze względu na uboższy zestaw usług oraz wysoką cenę modelu trafiła na drugie miejsce. Oferta dla mało wymagających, którzy są w stanie zapłacić na start ponad 1700 zł.

Kolejną polecaną przez nas ofertą na jest Orange Plan Standardowy. Wybierając tę usługę klient otrzyma nielimitowany zakres połączeń, darmowe SMS i MMS oraz 5 GB Internetu do wykorzystania w Polsce. Nieco mniej, bo 3,3 GB, jest do dyspozycji na terenie UE. Miesięczne rachunki (abonament i osobna rata za sprzęt) wynoszą około 119 złotych, lecz jednorazowy koszt zakupu telefony to jedyne 299 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 3205 złotych.

Naszym zdaniem: pod względem wysokości rachunków i kosztów całego kontraktu wychodzi o wiele drożej niż we wcześniejszym RBM i Play. Warto jednak zwrócić uwagę na bardzo niską cenę flagowca oraz zadowalający pakiet usług.

Przedostatnie miejsce zajmuje rozbudowana oferta Play Solo L składająca się z nielimitowanych połączeń, niekończącego się pakietu darmowych SMS i MMS, a także 30 GB na pełnej prędkości (później zwalnia do 1 Mb/s). Również i tym razem w roamingu UE otrzymamy bezpłatny limit 1 GB. Miesięczny abonament to koszt w wysokości 80 złotych, zaś cena modelu wynosi 1389 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 3359 złotych.

Naszym zdaniem: oferta sieci Play jest zdecydowanie bogatsza od wszystkich dotąd prezentowanych. Niestety jest też droższa. Wpływa na to wysoki abonament oraz cena telefonu wynosząca około 1390 złotych. Nie zapominajmy jednak o dodatkach, które otrzymujemy w cenie pakietu, jak np. telewizji Play NOW czy Tidal.

Naszą listę zamyka Orange Plan Optymalny oferujący nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y oraz 10 GB do wykorzystania w Polsce (w tym 4,2 GB w roamingu UE). Model Xiaomi Mi 8 dostępny jest bez opłaty startowej! Abonament z ratą za telefon wynosi prawie 132 złote.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 3218 złotych.

Naszym zdaniem: (prawie) topowy abonament Orange zapewnia dobre warunki umowy, a naszego Xiaomi dostaniemy za 0 zł. Niestety co miesiąc przyjdzie nam płacić za to dość wysoką cenę. Jeżeli jednak szukasz dobrego telefonu w bardzo niskiej cenie startowej, to jest to jak najbardziej oferta warta rozważenia.

Xiaomi Mi 8 – 5 najlepszych ofert komórkowych
5 (100%) 2 głosów

{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o