Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Xiaomi 11T i 11T Pro pojawiają się na horyzoncie

Xiaomi Mi 10t i Mi 10t Pro

Xiaomi jakiś czas po premierze swoich flagowych smartfonów ma w zwyczaju wypuszczanie kolejnych modeli o podobnej nazwie jednak w sporo niższych cenach. W zeszłym roku sporą popularnością cieszyła się seria Mi 10T. Dlatego wielu z niecierpliwością czeka na to, co chiński gigant pokaże już 23 września. Wiele wskazuje na to, że zobaczymy tam Xiaomi 11T i model z dopiskiem Pro.

Najlepsze telefony Xiaomi 2023

Topowa specyfikacja i ciekawe ekrany

Według nieoficjalnych informacji możemy spodziewać się całkiem interesujących smartfonów, Xiaomi 11T będzie wyposażony w popularnego i cenionego ostatnio Mediateka Dimensity 1200. Jego mocniejszy z założenia brat będzie zaś wyposażony w topowego Snapdragona 888. Na ten moment nie podano jakie kości pamięci zostaną tutaj zastosowane. Możemy jednak przypuszczać, że będzie to 8 GB i 12 GB pamięci RAM.

W przypadku ekranu możemy się spodziewać paneli o przekątnych minimum 6,5 cala. Obydwa będą wyposażone w odświeżanie na poziomie 120 Hz. Nie wiadomo natomiast w jakiej technologii ekran wyposażony będzie „zwykły” 11T. Natomiast Xiaomi 11T Pro będzie posiadał panel wykonany w technologii OLED.

Podstawowy wariant zapewne będzie także miał minimum potrójny aparat główny. Podstawowa jednostka zostanie wyposażona w matryce 64 Mpix. Zapewne znajdzie się także miejsce dla aparatu ultraszerokokątnego. Całość powinno uzupełnić „oczko” przeznaczone dla zdjęć makro lub do pomiaru głębi ostrości. Nic nie wiadomo niestety na temat aparatów Xiaomi 11T Pro. Wydaje się jednak, że tutaj niemal obowiązkiem jest zastosowanie dodatkowo jeszcze teleobiektywu i co najmniej matrycy głównej 108 Mpix.

Xiaomi 11T Pro będzie wyposażone także w baterię o pojemności 5000 mAh. Będzie ona obsługiwała szybkie ładowanie na poziomie 120 W. Być może znajdzie się tutaj miejsce dla ładowania bezprzewodowego i dla złącza słuchawkowego.

Na ten moment wszystkie informacje na temat tych dwóch modeli smartfonów. Jeżeli premiera ma się odbyć 23 września, to zapewne do tej pory jeszcze nie raz o nich usłyszymy. Zapewne również oba smartfony trafią do sprzedaży w Europie, gdyż poprzednicy cieszyli się sporą popularnością.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów