Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Tydzień bez premiery smartfona od Xiaomi to tydzień stracony. Więc żeby tradycji stało się zadość już za kilka dni (konkretnie 27 września) na rynkach azjatyckich zadebiutuje Xiaomi CIVI. Oczywiście możliwe, że w ostatniej chwili zostanie zmieniona nazwa, ale na ten moment pod takim oznaczeniem funkcjonuje zbliżający się model.

Mocny smartfon, dobry ekran

Jeżeli specyfikacja się sprawdzi, można mieć nadzieję że będzie to całkiem mocny smartfon. Wszystko wskazuje na to, że będzie pracował pod kontrolą wydajnego Snapdragona 778. Będzie występował w wariantach od 8 do 12 GB pamięci RAM. Na pliki zaś przeznaczone będzie 128 lub 256 GB przestrzeni dyskowej. Nie wiadomo, czy będzie można ją rozszerzyć o zewnętrzną kartę pamięci. Niestety nie ma słowa na temat obsługi sieci 5G.

Dobrze prezentuje się na papierze ekran. Będzie on wykonany w technologii AMOLED i będzie obsługiwał rozdzielczość Full HD+. Jego przekątna wyniesie 6,66 cala. Nie zapomniano tutaj również o wyższej częstotliwości odświeżania. Będzie on obsługiwał 120 Hz. Nie zabrakło również pojedynczej dziurki na przedni aparat do selfie.

W przypadku aparatu głównego, Xiaomi CIVI będzie mógł się pochwalić potrójną jednostką główną. Podstawowy aparat zostanie wyposażony prawdopodobnie w matrycę Samsung GW3 o rozdzielczości 64 Mpix. Nic nie wiadomo o pozostałych aparatach, ale prawdopodobnie będzie to jednostka ultraszerokokątna oraz tradycyjne „oczko” dedykowane zdjęciom makro. Na froncie zaś znajdzie się aparat do selfie o matrycy 32 Mpix.

Najlepsze telefony Xiaomi 2022 ->

W Xiaomi CIVI nie powinna zawieść bateria. Wszystko wskazuje na to, że będzie tutaj dostępne ogniwo o pojemności 4500 mAh. Będzie ono obsługiwało także szybkie ładowanie na poziomie 55 W. Nie zabraknie tutaj również czytnika linii papilarnych umieszczonego prawdopodobnie w ekranie. Ciekawie prezentuje się także matowy tył urządzenia.

Smartfon powinien zadebiutować już za kilka dni. Nie wiadomo na ten moment czy zawędruje także do Europy. Może być również tak, że smartfon pojawi się u nas pod inną nazwą i nieco zmodyfikowany. Czas pokaże.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów