Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Black Shark 3 będzie miał potężną specyfikację

Telefony dla graczy to swoista nisza na rynku. Natomiast pozwala pokazać możliwości producentów pod względem wydajności. Nadchodzący Black Shark 3 od Xiaomi na pewno pod tym względem będzie się wyróżniał. Właśnie wyciekła prawdopodobna specyfikacja.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Black Shark 3 będzie - co oczywiste - napędzany najmocniejszym na rynku w tym momencie Snapdragonem 865. Pewnym zaskoczeniem jest to, co sugerują niektóre źródła. Mianowicie możliwe jest, że model ten będzie pierwszym smartfonem wyposażonym w aż 16 GB pamięci RAM. Na ile takie działanie ma racjonalne podłoże trudno stwierdzić, wiadomo natomiast, że pod względem wydajności i różnego rodzaju benchmarków będzie to wyglądało imponująco. Na ten moment nie wiadomo jaką ilość przestrzeni na pliki zaproponuje producent, natomiast wydaje się, że 256 GB powinno być wielkością satysfakcjonującą.

Prawdopodobnie smartfon zostanie (jak poprzednicy) wyposażony w ekran wykonany w technologii AMOLED. Wiele wskazuje na to, że obraz będzie odświeżany z częstotliwością do 120 Hz, którą można będzie wyłączyć w ustawieniach. Spodziewana jest także obsługa rozdzielczości Quad HD+ z możliwością obniżenia jej do 1080p - tutaj również można by w ten sposób zaoszczędzić baterię.

Na ten moment nie wiadomo na razie jak będzie wyglądała kwestia aparatów w Black Shark 3. Jednak w przypadku smartfonów dla graczy jest to nieco uboczna kwestia. Można spodziewać się minimum standardowego obiektywu plus teleobiektywu lub oczka do szerokiego kąta. Być może od tego modelu Xiaomi zdecyduje się na zastosowanie potrójnego głównego obiektywu.

Nie znamy jeszcze ani dedykowanej ceny Black Shark 3 od Xiaomi, ani możliwej daty premiery. Natomiast zapewne w ciągu kilku tygodni powinno wypłynąć więcej informacji. Na szczęście dla niecierpliwych w Europie dostępny jest Xiaomi Black Shark 2 Pro (na zdjęciu obok), który również jest bardzo dobrze wyposażony.

Źródło: 91mobiles.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów