Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Znamy datę premiery Xiaomi 11T i 11T Pro

Xiaomi 11T

Przygotowania do premiery jednej z ważniejszych serii smartfonów od Xiaomi idą pełną parą. Tym bardziej, że do ich premiery zostało już dosłownie kilka dni. Wedle najnowszych informacji Xiaomi 11T i jego wersja Pro mają zadebiutować już 15 września, co zresztą potwierdziło samo Xiaomi.

Będzie moc

Te serie smartfonów cieszą się sporą popularnością ze względu na ich możliwości w stosunku do ceny. Zawsze były one niższe niż w przypadku flagowców, natomiast pod względem wydajności niewiele ustępowały topowym produktom. Nie inaczej ma być tutaj.

Na pokładzie Xiaomi 11T powinniśmy zobaczyć MediaTeka Dimensity 1200, który będzie wsparty minimum 8 GB pamięci RAM. Na pliki zapewne będzie minimum 128 GB przestrzeni dyskowej. Jeszcze lepiej prezentuje się wersja Pro, która będzie pracowała pod kontrolą Snapdragona 888. Oba smartfony będą oczywiście obsługiwały sieci 5G.

Xiaomi 11T będzie wyposażony w ekran o przekątnej 6,7 cala. Zostanie on wykonany w technologii OLED i będzie obsługiwał odświeżanie na poziomie 120 Hz. Zapewne obsłuży również rozdzielczość na poziomie Full HD+. Nie wiadomo natomiast nic na temat wyświetlacza wersji Pro. Być może będzie to ta sama jednostka, ewentualnie o innej przekątnej.

Co do aparatów, w przypadku podstawowego modelu, możemy spodziewać się potrójnej jednostki głównej. Będzie ona umieszczona na dość dużej wyspie. Podstawowy aparat otrzyma matrycę 108 Mpix. Oprócz tego będzie można skorzystać z aparatu ultraszerokokątnego oraz telemakro. Być może wersja Pro zaoferuje jeszcze teleobiektyw peryskopowy.

Najlepsze telefony Xiaomi 2023

Nie powinna zawieść bateria, gdyż oba warianty będą prawdopodobnie wyposażone w ogniwo o pojemności 5000 mAh. Znajdzie się tutaj także szybkie ładowanie na poziomie 120 W. Nie zabraknie także czytnika linii papilarnych, tym razem ulokowanego na boku w przycisku zasilania.

Na ten moment to wszystkie informacje na temat Xiaomi 11T i 11T Pro. Premiera już za kilka dni, być może do tego czasu zostaną ujawnione także ich ceny. Smartfony za jakiś czas powinny również pojawić się w naszym kraju, gdyż poprzednie serie były u nas popularne i cieszyły się dobrą sprzedażą.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: 91mobiles.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów