Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wi-Fi Calling – czyli jak dzwonić z miejsc bez zasięgu

1

Bardzo często zdarza się, że nawet przebywając w mieście możemy mieć problemy z zasięgiem, przez co swobodne rozmowy przez naszą komórkę czy smartfon mogą być utrudnione. Dotyczy to głównie pomieszczeń mieszczących się w piwnicach, ale często podobne sytuacje występują również w kamienicach i innych budynkach. Od teraz to już nie problem, gdyż ratunkiem w takich wypadkach może okazać się usługa Wi-Fi Calling, czyli możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych za pośrednictwem sieci Wi-Fi.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Brak zasięgu sieci? To już nie problem!

Wyobraźmy sobie sytuacje, kiedy jesteśmy na imprezie w klubie mieszczącym się w piwnicy lub innym miejscu w którym występują problemy z zasięgiem, a potrzebujemy wykonać ważne połączenie… W takich okolicznościach nie pomoże nam nawet zasięg kilku sieci komórkowych, a wybawieniem może okazać się właśnie usługa Wi-Fi Calling, z której możemy skorzystać będąc w zasięgu dowolnej sieci Wi-Fi z dostępem do Internetu. Połączenie głosowe odbywa się na takich samych zasadach jak w wypadku rozmów przez sieć komórkową.

WiFi Calling

Usługa Wi-Fi Calling jest nowością nie tylko na polskim rynku, ale i na świecie. Wdrożyło ją do tej pory zaledwie kilku operatorów, jak m.in. szwajcarska sieć Swisscom - z kolei w Wielkiej Brytanii wiosną bieżącego roku sieć EE udostępniła korzystanie z tej usługi na 150 stacjach londyńskiego metra.

Plus startuje z testami Wi-Fi Calling

Aktualnie na polskim rynku usługę Wi-Fi Calling testuje operator sieci komórkowej Plus, a dostęp do niej mają klienci korzystający z oferty Plus Abonament. Aby wziąć udział w testach wystarczy posiadać smartfon z systemem Android w wersji 4.4 i zarejestrować się na stronie internetowej, która dostępna jest

https://www.youtube.com/watch?v=0Lyy0DhEKKo

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
sylwester Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sylwester
Gość
sylwester

wifi to faja sprawa w domu i na podwórku

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów