Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Zbliża się debiut vivo Y22s i Y16. Są już ich plakaty promocyjne

vivo Y21T

Coraz bliżej debiut vivo Y22s i Y16, a więc budżetowców chińskiego giganta. Nie ma co ukrywać – w najbliższym czasie czeka nas sporo premier tego producenta. Co wiemy o vivo Y22s i vivo Y16?

  • coraz bliżej premiera vivo Y22s i vivo Y16
  • to budżetowe modele, ale z wirtualną pamięcią RAM
  • trafią one na pewno na rynek wietnamski

vivo Y22s – przecieki

Pierwszy z nich, vivo Y22s, to telefon z ekranem 90 Hz napędzany przez Snapdragona 680. Ma 8 GB RAM plus 8 dodatkowych wirtualnych gigabajtów. Cieszy obecność mocnego akumulatora 5000 mAh (ładowanie 18 W) i certyfikatu ochrony przed pyłem i wodą IP54 – nie jest to maksymalny poziom ochrony, ale zawsze coś. Smartfon otrzyma podwójny aparat z tyłu 50+2 Mpix oraz kamerkę do selfie 8 Mpix. Dostępne kolory obudowy to zielony i niebieski.

vivo Y22s przecieki

Z kolei vivo Y16 otrzyma aparaty w konfiguracji 13+2 Mpix. Także i on będzie mógł pochwalić się wspieraniem wirtualnej pamięci operacyjnej, ale w tym przypadku nie będzie to aż 8+8 GB, lecz 4+1 GB RAM. Sercem smartfona będzie leciwy już MediaTek Helio P35. Ogniwo pozostanie na poziomie 5000 mAh, ale z jeszcze wolniejszym ładowaniem 10 W. Model vivo Y16 będzie oferowany w czarnej i złotej wersji kolorystycznej.

Nie wiadomo, czy smartfony te trafią w późniejszym czasie także na inne rynki niż na Wietnam. To właśnie w j. wietnamskim ujawniono ich – delikatnie mówiąc – mało zachęcające plakaty promocyjne. Więcej szczegółów wkrótce.

Zobacz również: vivo V25 i V25 Pro oficjalnie ujawnione

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów