Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Chiński gigant vivo pracuje nad kolejnym, tym razem najmocniejszym urządzeniem z serii X60. Wiele wskazuje na to, że znajdziemy tutaj topowy procesor, sporo pamięci RAM i ciekawy design. Co ważne smartfon ma pojawić się już w ciągu najbliższych kilku tygodni, choć data premiery jeszcze nie jest oficjalnie podana.

Tym razem Snapdragon 888

Sercem vivo X60 Pro+ w tym wypadku będzie najmocniejszy w tym momencie na rynku Snapdragon 888. Będzie on wsparty 8 lub 12 GB pamięci RAM. W przypadku przestrzeni dyskowej również do wyboru będą dwa warianty – 128 lub 256 GB. Natomiast nie ma na razie informacji, czy będzie można ją rozszerzyć o zewnętrzną kartę pamięci. Smartfon będzie również obsługiwał sieci 5G.

Telefony vivo w Play ->

W przypadku ekranu vivo X60 Pro+ będzie wyposażony w wyświetlacz wykonany w technologii AMOLED o przekątnej około 6,7 cala. Co ważne, będzie on obsługiwał odświeżanie na poziomie 120 Hz. Będzie to panel zagięty na krawędziach i będzie miał prawdopodobnie zaimplementowany czytnik linii papilarnych.

Niestety nie wiadomo zbyt dużo o aparatach jakie tutaj zostaną zastosowane. Można się spodziewać optyki sygnowanej marką ZEISS, gdyż niższe modele właśnie takie obiektywy otrzymały. Możliwe, że podstawowy aparat dostanie matrycę o rozdzielczości 64 Mpix. Dobrze by było, gdyby znalazł się tutaj ulepszony mechanizm gimbala, który Vivo w poprzednich swoich modelach wprowadziło. Prawdopodobnie znajdziemy tutaj również obiektyw z zoomem peryskopowym.

Vivo X60 Pro+ na pewno będzie posiadał technologię szybkiego ładowania. Jednak w zależności od źródeł podawane wartości różnią się. Wedle jednych informacji ma to być ładowanie 55 W, wedle innych aż 120 W. Pojemności baterii jeszcze nie jest znana ale może wynieść około 4700 mAh.

Aktualnie wiadomo że smartfon będzie dostępny w co najmniej dwóch wersjach kolorystycznych. Będzie można wybrać wariant Classic Orange lub Deep Ocean Blue. Co ciekawe, być może któryś z tych wariantów będzie miał wykończenie za pomocą ekologicznej skóry. Byłby to ciekawy i wyróżniający dodatek.

Vivo X60 Pro+ powinien zostać zaprezentowany do końca stycznia i wkrótce powinien trafić do oficjalnej sprzedaży. Na ten moment nie wiadomo niestety czy ta wersja pojawi się tylko na rynkach azjatyckich, czy również Europa będzie miała szansę na oficjalną dystrybucję. Zapewne niebawem się o tym przekonamy.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com, 91mobiles.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów