Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Chiński producent vivo nie zwalnia tempa. Właśnie pojawiły się informacje o nowych smartfonach tego producenta. Przeszły one certyfikacje w chińskim urzędzie, dzięki czemu poznaliśmy przynajmniej część specyfikacji. Jednym z nich jest vivo o kodowej nazwie V2154A i zapowiada się obiecująco.

Flagowa specyfikacja

Wiele wskazuje na to, że niebawem zobaczymy całkiem fajny i wydajny smartfon. Wedle dostępnych informacji będzie on pracował pod kontrolą Snapdragona 888. Zapewne będzie dostępny w kilku wersjach pamięciowych, a najmocniejsza może sięgać 12 GB pamięci RAM. Zapewne nie zabraknie także wariantu z 8 GB pamięci operacyjnej. Na pliki przeznaczone powinno być minimum 128 GB przestrzeni dyskowej. Na razie nie wiadomo, czy będzie można ją rozszerzyć o zewnętrzną kartę SD.

Interesująco zapowiada się ekran. Jego przekątna zapewne wyniesie więcej niż 6,5 cali. Znajdziemy tutaj również to co najlepsze, czyli OLED-ową technikę wykonania oraz odświeżanie na poziomie 120 Hz. Możemy być zatem przekonani, że ekran będzie sporym atutem tego modelu, a takie połączenie powinno zadowolić praktycznie każdego.

Na ten moment niewiele wiadomo na temat aparatów jakie będzie miał do zaoferowania vivo V2154A. Niektóre źródła wspominają o potrójnej jednostce głównej. Podstawowy aparat miałby mieć matrycę 48 Mpix. Możliwe, że znajdzie się tutaj także optyczna stabilizacja obrazu. Nie powinno także zabraknąć aparatu ultraszerokokątnego. Całość zapewne uzupełni „oczko” dedykowane zdjęciom makro. Na froncie prawdopodobnie będzie pojedynczy aparat do selfie.

Najlepsze telefony vivo 2021 ->

Nieznana jest pojemność baterii w vivo V2154A ale jest określona jako „spora”. Obstawiamy więc, że będzie to 5000 mAh. Co ważne, znajdzie się tutaj funkcja szybkiego ładowania na poziomie 66 W, a w pudełku sprzedażowym zapewne zobaczymy ładowarkę o odpowiedniej mocy. Na pokładzie znajdzie się także Android 11 z sytuacją autorską nakładką.

Nie wiadomo jeszcze kiedy zadebiutuje vivo V2154A, jednak skoro przeszedł certyfikację, można się spodziewać jego debiutu w ciągu kilku najbliższych tygodni. Ceny – a także dostępność w Europie – pozostają nieznane.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów