Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Vivo zauważony ze Snapdragonem 888

Vivo series

Topowy procesor Qualcomma ledwo co został ogłoszony, a lawinowo już zaczęły pojawiać się informacje o flagowcach, które pojawią się wraz z początkiem roku i które będą napędzane właśnie tym procesorem. Właśnie został zauważony vivo o roboczym oznaczeniu V2056A. Będzie to flagowe urządzenie i będzie pracowało pod kontrolą Snapdragona 888.

Flagowiec ze spora ilością pamięci RAM

Jak już wspomnieliśmy, vivo V2056A będzie pracował pod kontrolą flagowego Snapdragona. Ale to nie wszystko. Najnowsze informacje mówią o zastosowaniu aż 12 GB pamięci RAM. Takie zestawienie powinno wywindować ten model do czołówki rankingu najwydajniejszych smartfonów. Znajdziemy tutaj zapewne również minimum 128 GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia o zewnętrzną kartę pamięci.

Niewiele więcej wiadomo, jednak opierając się na poprzednikach można domniemywać, że znajdziemy tutaj ekran o przekątnej około 6,7 cala z zagiętymi bokami. Wielce prawdopodobne jest, że będzie on wykonany w technologii AMOLED. Zapewne będzie miał też odświeżanie na poziomie 90 lub 120 Hz.

Nieco mniej pewna jest kwestia aparatów. Zaczynając od kamerki do selfie, która w najbardziej optymistycznej wersji znajdzie się po prostu pod ekranem. Vivo już jakiś czas temu zaprezentował i wprowadził na chińskim rynku takie rozwiązanie w jednym ze swoich modeli.

W przypadku aparatu głównego vivo V2056A musimy opierać się na domysłach. Możliwe, że zobaczymy tutaj poczwórny aparat główny. Podstawowa matryca zapewne będzie zapewne miała minimum 64 Mpix. Być może zobaczymy tutaj aparat ultraszerokokątny, teleobiektyw i aparat dedykowany zdjęciom makro lub do pomiaru głębi ostrości.

Najnowszy flagowiec vivo będzie pracował pod kontrolą najnowszego Androida 11. Należy spodziewać się baterii o pojemności około 5000 mAh z funkcją szybkiego ładowania. Na ten moment jest za wcześnie na ewentualną cenę. Vivo V2056A zapewne zostanie zaprezentowany w pierwszych miesiącach 2021 roku.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: 91mobiles.com. phoneworld.com

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.