Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Chiński producent nie zwalnia tempa i cały czas poszerza swoje portfolio. Tym razem w sieci pojawiły się informacje o średniopółkowym modelu Vivo V20 SE, który na początku będzie dostępny w sprzedaży w Indiach. Jednak z racji niedawnego pojawienia się firmy na naszym rynku, istnieje pewne prawdopodobieństwo, że i u nas może się znaleźć dla niego miejsce.

Dobry wyświetlacz i przyzwoite parametry

Z dostępnych informacji wynika, że Vivo V20 SE będzie pracowało pod kontrolą Snapdragona 665 wspartego 8 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczono 128 GB przestrzeni dyskowej. Cieszy fakt zastosowania zarówno dużej ilości pamięci operacyjnej, jak i miejsca na pliki. Co ważne, można je rozszerzyć o zewnętrzną kartę pamięci. W smartfonie zastosowano czytnik linii papilarnych zaimplementowany w ekranie.

Urządzenie zostało wyposażone w wyświetlacz o przekątnej 6,44 cala wykonany w technologii AMOLED. To dobra informacja, że coraz więcej smartfonów ze średniej półki jest wyposażona w tego typu ekran. Panel będzie wyświetlał obraz w rozdzielczości Full HD+ i posiadał proporcje 20 na 9. Posiada również wcięcie w postaci niewielkiej łezki na kamerkę do selfie.

W przypadku aparatu głównego zdecydowano się na potrójną jednostkę główną. Podstawowa kamerka posiada matrycę 48 Mpix. Oprócz tego zastosowano aparat ultraszerokokątny o matrycy 8 Mpix i „oczko” do pomiaru głębi ostrości 2 Mpix. Całość uzupełnia aparat do selfie o matrycy 32 Mpix.

W Vivo V20 SE zastosowano baterię o pojemności 4100 mAh wyposażoną w szybkie ładownie 33 W. Takie parametry powinny spokojnie wystarczyć na komfortowe użytkowanie smartfona bez obawy o dotrwanie do końca dnia. A nawet jeśli byłaby potrzeba podładowania – wystarczy kilka minut dzięki szybkiemu ładowaniu.

Vivo V20 SE na ten moment ma pojawić się w Indiach w listopadzie. Jego cenę ustalono na około 285 dolarów. Na razie nie wiadomo, czy smartfon pojawi się w Europie, ale byłby ciekawą opcją i niezłą alternatywą dla propozycji od konkurencji.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com, 91mobiles.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów